Jaki zasilacz kupić do laptopa?


(B2688109) #1

Mam starego dosyć lapka HP Compaq 6720s i mój zasilacz zaczął odmawiać posłuszeństwa, często przerywa, jak pomacham trochę kablem to znowu łączy a z czasem znów przerywa, więc postanowiłam zakupić nowy, ale nie za bardzo się na tym znam. Szukałam na allegro wpisując model mojego laptopa. Może ktoś chciałby mi doradzić? Chyba nie warto kupować tych najtańszych po około 40-50 zł? Więc spojrzałam na trochę droższe. Znalazłam dwie aukcje pasujące do mojego modelu, jeden z nich jest troszkę tańszy a poza tym wyglądają na identyczne, czy ktoś może wie, czym one się różnią? To są te aukcje:

http://allegro.pl/oryginal-zasilacz-402 ... 13178.html

i

http://allegro.pl/zasilacz-hp-compaq-dv ... 02437.html

Znalazłam też taką aukcję: http://allegro.pl/zasilacz-oryg-402018- ... 95092.html ale w niej nie ma razem kabla zasilającego. A chyba chciałabym kupić razem z kablem, bo nie wiem co tak naprawdę nawaliło w moim zasilaczu.

Jeśli ktoś by mi doradził to byłabym wdzięczna :slight_smile: Chciałabym szybko kupić nowy zasilacz, zanim moja bateria zwariuje.


(jas_fasola) #2

Praktycznie wszystkie te zasilacze są takie same, więc który wybierzesz nie ma znaczenia. Każdy będzie poprawnie pracował z twoim laptopem. Są jeszcze "podróbki" chińskie ale te są dość awaryjne w porównaniu z "orginałem".


(B2688109) #3

Dziękuję :slight_smile: Od dwóch dni zasilacz działa dobrze, jeśli dalej będzie nawalał to wybiorę któryś z tych. Miło dostać odpowiedź od fana Supernatural :slight_smile: