Jaki zasilacz wybrać?

Witam!

Posiadam dwa zasilacze Modecom Feel II-300ATX i drugi dołączony do tej obudowy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=168479344

Mój komputer to:

Pentium D 925 @ 3,500Mhz

GIGABYTE GA-8N SL Pro

1024 MB RAM 667Mhz

Galaxy GF 6800GS 256mb

I do tego 3 Dyski 160, 80 i 40 gb

Który zasilacz lepiej wsadzić to tej konfiguracji tak żeby jeszcze można było cos wycisnąć z tego komputera?

Chcesz podkręcać na takich gniotach?

Osobiście nawet bym nie podłączył żadnego z nich do własnego kompa.

Tobi zobacz na linka ,który podał jeżeli to prawda że jest tam taka zasiałka to nie gniot więc zdecydowanie ten z obudowy.

Feel II 400Wat , Fell 500Wat lub Amacrox 400-450 wat i bedzie Pan zadowolony . Chyba ze masz więcej kasy i humor sobie chcesz poprawic to kup jakiegoś Tagana za 300 zł.

On się nie pyta co kupić.Fell no super ta porada.Zasilacze Modecom Fell nie są polecane.Jak już to MC.

Zmyliło mnie to XENON 400W. Do o/c PD @ 3,5 przydało by się więcej mocy.

Tobi masz gdzieś linka do oficjalnej stronki Amacroxa co by można było o zasilaczach poczytać jakie mają parametry ??? najlepiej po polsku ???

dzięki

Nie ma (jak mp wejdziesz na amacrox.com to będzie strona FSP - ta firma robi Amacroxy), wejdź na zenfist.pl tam zasiłki są dobrze opisywane.

Test Amacroxa 400W - po Polsku

Amacrox Warrior AX450-PNF – moc prawdziwego wojownika

No to mi daliście :stuck_out_tongue:

Sprzedam na Allegro tego Modecom’a i tego z obudowy to moze nazbieram na coś rozsądnego.

Narazie zostaje przy tym co mam :smiley:

A jaki masz? Ten z obudowy nie jest zły, ale chyba będzie przeciążony na tym pentiumie D.