Jaki zasilacz wybrać?

(Mk17 Rc) #1

Witam!

Posiadam dwa zasilacze Modecom Feel II-300ATX i drugi dołączony do tej obudowy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=168479344

Mój komputer to:

Pentium D 925 @ 3,500Mhz

GIGABYTE GA-8N SL Pro

1024 MB RAM 667Mhz

Galaxy GF 6800GS 256mb

I do tego 3 Dyski 160, 80 i 40 gb

Który zasilacz lepiej wsadzić to tej konfiguracji tak żeby jeszcze można było cos wycisnąć z tego komputera?

(Michal Kolatek) #2

Chcesz podkręcać na takich gniotach?

Osobiście nawet bym nie podłączył żadnego z nich do własnego kompa.

(Arcin11) #3

Tobi zobacz na linka ,który podał jeżeli to prawda że jest tam taka zasiałka to nie gniot więc zdecydowanie ten z obudowy.

(Remikk70) #4

Feel II 400Wat , Fell 500Wat lub Amacrox 400-450 wat i bedzie Pan zadowolony . Chyba ze masz więcej kasy i humor sobie chcesz poprawic to kup jakiegoś Tagana za 300 zł.

(Arcin11) #5

On się nie pyta co kupić.Fell no super ta porada.Zasilacze Modecom Fell nie są polecane.Jak już to MC.

(Michal Kolatek) #6

Zmyliło mnie to XENON 400W. Do o/c PD @ 3,5 przydało by się więcej mocy.

(Remikk70) #7

Tobi masz gdzieś linka do oficjalnej stronki Amacroxa co by można było o zasilaczach poczytać jakie mają parametry ??? najlepiej po polsku ???

dzięki

(Michal Kolatek) #8

Nie ma (jak mp wejdziesz na amacrox.com to będzie strona FSP - ta firma robi Amacroxy), wejdź na zenfist.pl tam zasiłki są dobrze opisywane.

Test Amacroxa 400W - po Polsku

Amacrox Warrior AX450-PNF – moc prawdziwego wojownika

(Mk17 Rc) #9

No to mi daliście :stuck_out_tongue:

Sprzedam na Allegro tego Modecom'a i tego z obudowy to moze nazbieram na coś rozsądnego.

Narazie zostaje przy tym co mam :smiley:

(Michal Kolatek) #10

A jaki masz? Ten z obudowy nie jest zły, ale chyba będzie przeciążony na tym pentiumie D.