Jaki zasilacz?

Witam

Mam zamiar kupić nowy zasilacz. I chciałbm żebyście polecili mi jakiś dobry. Jeżeli są potrzebne podzespoły to podaje:

-Athlon 64 X2 3600

-Radeon X1600PRO

-Gigabyte M55S-S3

-2gb Ramu

Amacrox

Ile możesz przeznaczyc monety ??

HuntKey HK-350W 200 zł, Amacrox Warrior 400W 160 zł.

Podaj fundusz.

Tobi nie za słabe podałeś? Kolega ma 2 rdzeniówkę. Z kolei karta graficzna nie jest aż taka apetyczna na prąd.

To nie PD

AX-450 (400W) 29 A linia +12V

AX-500 (460W) 31 A linia +12V

A Huntkey 350W jest nie do zdarcia :wink:

Nie za słabe bo ten Athlon 64 x2 3600+ cięgnie tylko 65 W :slight_smile:

To dla Mates

link

I powiedz nam ile możesz przeznaczyc pieniążków.

Mój Pentium D 3,4 GHz ma niby ciagnać do 110 Wat porzadnie obciążony , a łyka w rzeczywistosć 160 Wat w stresie. !!

Fundusze myśle że tak do 250 zł(może być więcej ale nie za bardzo). Dzięki za prpozycje, jakie jeszcze polecacie

Chieftec sobie daruj-nie mam dobrych doświadczeń. Poza tym są głośne wentyle w nich. :? Najlepszy chyba będzie Amacrox. :wink:

Do tematu zasilacza trzeba podejsć trochę inaczej . Musisz wykumać jakie zasilanie ma proc na twojwj plycie . Jeśli nowa to zapewne 12 V i nowe wydajne karty graf też zasilane są 12 V. Więc trzeba szukać zasilacza o wydajnosci na 12 voltach tak z okolo 300 wat . Nie ważne czy na 2 czy jednej linni. Za 250 zł to już praktycznie każdy możesz kupić . 199 zł w sklepie zenfist topower z aktiw pfc lu fajny PENTAGRAm za 179 zł - porzadnie wygladajacy zasilacz. Robiony przez znanego jak twierdzą obeznani w temacie forumowicze producenta SIRTEC