Jaki Zasilacz?

Witam wszystkich,mam taka prosbe,jestem zmuszony do zakupu nowego zasilacza(nie mam zamiaru wydać na niego duzo kasy ponieważ za pol roku,kupuje nowy komp,wiec jakis kosmiczny zasilacz jest mi nie potrzebny),myślę tak by zmieścić sie w 100zl.

Komp:

*AMD Athlon 3000+

*Kingston 1GB DDR 400 Dual Chanel Kit

*GIGABYTE GA-K8NMF-9

*Galaxy GF 7600GS 128MB 128Bit PCI-E DDR3

*sAMSUNG DVD-RW

*Seagate ST3250624AS 250GB sATA II 16MB

(takie pyt z innej beczki,jesli zasilacz mi nie dziala to bezpieczne jest granie w gry,ogladanie filmow czy lepiej wyłączyć kompa i przemeczyc sie zanim nie kupie nowego???)thx wszystkim za pomoc.

ModeCom MC 350W

W jaki sposób nie działa?

75 zł

http://www.allegro.pl/item414766798_zas … m_pfc.html

Zasilacz możesz kupić teraz lepszy i później zamontować go w nowym zestawie więc moim zdaniem lepiej teraz dołożyć i mieć spokój na dłuższy czas.

Nie za bardzo rozumiem, jak komputer może działać jeżeli zasilacz nie działa?

no normalnie nie kreci sie,nie dziala,czasami komp sie wlacza czasami nie,akurat teraz mi sie wlaczyc i korzystam z okazji by poprosic was o pomoc w zakupie,ostatni raz wlaczyl mi sie 2dni temu.(a jesli dziala to na wyczerpaniu)bo jak wkladam kartke do niego to wogole nie szelesci ona.To moc zasilacza 350 a marke jaka polecacie??i co z tym graniem/oglądaniem filmów myslicie??

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj.JNJN

Modecom KONIECZNIE MC, moc 350W. Chyba, że, jak napisał Heo , weźmiesz coś mocnego, np. OCZ SXS 500W/ Corsair 450VXEU i przełożysz do nowego sprzętu.

Do tego zestawu będzie dobry Modecom MC -350 lub coś mocniejszego. :slight_smile:

Bądź 550VXEU, jeśli mocniejszy jeszcze potrzebny :slight_smile: Najlepsze zasilacze Corsair :slight_smile:

modecom mc-400. Ale 350 w zupełności wystarczy.

thx wszystkim,a co myslicie o tym graniu,grac smialo czy poczekać do zakupu nowego???nie chce by oprócz zasilacza padło coś jeszcze

No przy takich objawach bardzo możliwe, że nie dożyje jutra, więc lepiej kup, a dopiero potem graj.

a film da rade obejrzeć?czy nie ryzykować lepiej

Lepiej w ogóle nie włączać kompa, ale to twój sprzęt… Mój qmpel grał tak i jakoś mu kompa nie wysadziło, choć zachodzę w głowę, jakim cudem…

ja bym na twoim miejscu zostawil go do czasu kupna zasilacza chyba wytrzymasz te pare dni

ps. ogladac zawsze mozesz jak cos padnie to sie wtedy dowiesz :smiley: pozdro

ps2. polecam zasilacz z mojego podpisu

Ja bym radził autorowi tematu faktycznie wyłączyć kompa , jak ma się kiepski zasilacz to lepiej nie ryzykować z graniem.

Ja nie wiedziałem i grałem… i padła grafika :frowning:

Teraz cierpliwie z wypiętym zasilaczem czekam na OCz StealthXStreme (czy jakoś tak :stuck_out_tongue: ) 500W : )))

(dzięki Bogu że tato ma drugi komputer :wink: )