Jaki zasilacz?

hehe moze to bedzie glupio brzmiec… :? nie wiem gdzie znalezc informacje jaki mam zasilacz. bo jak bede qpowal karte graf (moze na swieta to kupie od razu lepsza niz radka9550) to nie wiem czy mi zasilacz wytrzyma :wink: a wiec gdzie moge sie dowiedziec jaki mam zasilacz? w karcie gwarancyjnej tego nie ma

w programie everest

Ja bym kupil na twoim miejscu cos na przyszlosc :):):slight_smile: np to

http://www.arche.home.pl/sklep/product_ … a0b1058dc2

Sam mam takie cus i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony Trzyma pieknie stabilne napiecia hehe :smiley:

ale jak kupie teraz zasilacz to nie bede mial kasy na karte graf jakas dobra na przyszlosc… zasilacz nie da mi dodatkowych fps-ow :wink:

zainstalowalem everest home edidion i nie moge znaelzc nigdzie informacji o moim zasilaczu… gdzie to mozna ‘obczaic’? :stuck_out_tongue:

Czujnik :P:P:P tam masz najwazniejsze informacje czyli napiecia :slight_smile:

nie znam sie wiec daje screena 8) everest1lc.th.jpg

Napiecia dobre wiec nie masz sie czym przejmowac :slight_smile:

Ile watt ma ten zasilacz i jaka chcesz kupic karte??

:x

odkręć kompa i tam będzie napisane jaki masz model

no wlasnie to sie chce dowiedziec :slight_smile:

juz bym to dawno zrobil gdybym nie mial plomby… :? dopoki nie kupie nowej karty to kompa nie otwieram :stuck_out_tongue:

igorenek a nie masz żadnej dokumentacji zakupu tego kompa, poszukaj :slight_smile:

szukalem dzisiaj w karcie gwarancyjnej… niczego nie ma o zasilaczu…

:frowning: no i chyba zostaje jedynie serwis, powiedz, że chcesz sobie kupić grafe, a nie wiesz jaki masz zasilacz(oczywiście nie będziesz musiał kupować tam grafy) w celu informacji, chyba, że z dojazdem będzie ciężko :wink:

igorenek bez otworzenia kompa niedowiesz sie ile W ma twoj zasilacz (chyba ,ze masz instrukcje od zasilacza to tam na bank jest napisane :D) .

no coz zostaje mi nadzieja ze zasilacz wytrzyma nowa karte :wink: (radek9550 or better)

ale spokojne o/c na dobrej zasiłce troche da :smiley: noi zaoszczedzone nerwy :smiley: