Jaki zasilacz

Jaki zasilacz byłby dobry, może ten :?: :?: :?:

Nie przesadzasz :?

Jeśli mamy rozumieć, że zasilacz ma być do komputera w opisie to myślę że 400W wystarczy.

Ten , będzie świetny. Ale 900 W ??? Do czego masz go zamiar używać??

do zwykłego użytkowania, może małe OC i chcę żeby miał dwie wtyczki, żeby komp mi nie siadł, do zasilacza zamierzam do kupić jakąś lepszą płytę na Socket A, chłodenie, kartę dżwiękową i głośniki

900W to za dużo.

Poszukaj czegoś do 500W

Będziesz coś wymieniał w przyszłości?

Wystarczy , nawet do O/C… No chyba , że jesteś na tyle kasiasty, że taki zakup to dla Ciebie pestka i rachunki za prąd też mało ważne.

oj czym szpanujesz? Do tego zestawu to fortron 400W, a na przyszłość to 350W.

nie poprostu chcę, żeby mi pociągnął też to: płytę główną, kartę musyczną, chłodzenie i głośniki

Wystarczy Fortron 350 W.

900W to stanowczo za dużo za tą cene to można kupić z 20 Fortonów i tak nie wykożystasz tych 900W.

nie jestem przekonany do zakupów na allegro może jakiś ze sklepu np. ten + małe O/C

to to nawet fortron 250W pociągnął, szkoda kasy wydawać na coś naprawdę mocnego, kupisz takie jak Ci będzie potrzeba, napewno ztanieje, a tera to drogo.

jak masz kasę to możesz kupić.

zasilacz starczy Ci na przynajmnie 5 lat i przeżyje niejedną zmianę platformy.

napewno przy obecnym sprzęcie nie wykorzystasz jego możliwości nawet w połowie. choć ten Thermaltake jest strasznie cichy (17dB!) i choćby dlatego warto go wziąć :slight_smile:

Może być , ale ja bym wziął Tagana 420 W.

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14948

Fajny efekt po zamontowaniu o ile ma się przezroczyste okno z boku obudowy.

hehe, 900W to Ty całej dzielnicy kompy pociągniesz :smiley:

480-500W to świat i ludzie :wink:

Tagan to oczywiście bardzo dobry wybór, ja sam mam Tagana 480W tg480-u22 i jestem bardzo zadowolony, ale nie wiem czy w 50% wykorzystuje jego moc :wink:

I tak za dużo.

Ja na twoim miejscu wziął bym zasilacz który poleca wigrus , czyli Forton 350W.

Ma bardzo dobrą linię 12V, przez co jest wydajnieszy w O/C niż np. Forton 400W.

Ja mam Tagana TG 380 (380W) i spokojnie ciągnie sprzęt taki jaki mam w podpisie :slight_smile:

do nowszych platform oczywiście, starsze procki poierały prąd z linii 5V, a fortron 400W bodajże ma dobrą linię 5V.

niestety nie mam okna :frowning: , czyli do O/C mam brać Fortrona 350W czy tego Thermaltake

Lepiej Forton i 250 zeta w kieszeni.