Jaki zestaw pociągnie Crysis?

Jaki zestaw komputera pociągnie Crysis na High tak żeby ilość fps trzymała się ok 20? I 2 pyt. to to samo tylko jaki komp pociągnie crysis na very high przy ok 20fps ? (oczywiście chodzi o podzespoły) Z góry thx

w jakiej rozdzielczość wodotryski włączone tak pi razy oko można odpowiedzieć że 8800GS/9600GT. Zdaje się że na benchmark.pl był test kart graf. pod Crysis.

jesli według ciebie 20fps to płyna gra…

w DX9 - 8800GS

w DX10- 8800gts512mb/8800GTX

w 1280x1024 bez AA.

Chyba chodzi ci o ten art:

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/ … ona-1.html

A co do pytań w temacie. Ten ART ci wyjaśni dużo o ile nie wszystko :slight_smile:

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/ … ona-7.html

"Podsumowując

Jeśli planujecie kupno nowej grafiki, głównie pod kątem olbrzymich wymagań CRYSIS, polecam w kolejności rozważenie następujących kart:

  1. GeForce 8800 GTS 512MB - nowa wersja ze 128 SP (orientacyjna cena w chwili testów: 1400 zł)

  2. GeForce 8800 GT 512MB - (orientacyjna cena w chwili testów: 1100 zł)

  3. Radeon HD 3850 512MB - (orientacyjna cena w chwili testów: 800 zł)"

Wiadomo Art pisany przed ukazaniem się serii 9xxx

A co do kompa który pociągnie Crysisa … na twych wymaganiach …

Ja składałem kompa w okresie pojawienia się Crysisa pod jego kątem … I bardzo dobrze mi się w Crysisie spisuje a w większości gier nawet zapas mi zostawia … :slight_smile:

Chodź na Intelku komp był by pewnie troszkę wydajniejszy po podkreceniu za te same pieniądze :slight_smile:

8800gs/gt do gry na high wystarczy…ja mam cfg w podpisie i na high 30 klatek bez AA. ale i bez tego jest piękny, choć trochę nudny jak dla mnie;]

No cóż… filmy mają przeważnie 24 fps a pozatym nie chodzi mi o to żeby mieć 40 fps przy rozdzielczości 1280x1024 i na v. high bo takiej karty chyba nawet nie ma…no może jest ale wolałbym sobie kupić samochód :slight_smile: ale dzięki za odpowiedź

Film to nie Gra … Gra to nie Film … nie da się porównać … :slight_smile:

na 88GTX i 88GTS 512mb będziesz mieć 20 fps w Very High.

Jak bierzesz kartę do Cysisa to bierz GF 8800Ultra lub GF 9800GX2 :wink: :wink: Do ter drugiej bierz bardzo mocny zasilacz :smiley: :smiley:

Dobry żart :wink:

Na moim konfigu, jak w podpisie Crysis śmiga na high w 1280x1024 bez AA rzecz jasna,

z prędkością od 25(na zewnątrz i bardzo dużo sie dzieje)

poprzez 30-35 (na zewnątrz i trochę się dzieje - czyli przez większość gry)

do 45-50 (zamknięte pomieszczenia)

Pod Vistą płynność trochę spada o jakieś 5-10 klatek.

Tak wiec jak widzisz 8800 GT w zupełności do płynnej gry na wysokich detalach wystarcza ale bierz 8800 GTS 512Mb bo niewiele drożej a zawsze kilka fpsów wiecej :wink:

No i nie zapominajmy Państwo o FarCry2 który zbliża sie wielkimi krokami i mam nadzieję że wymaganiami nie powali Crysisa :wink: