Jakich myszy używacie: optycznych czy kulkowych?

To masz jeszcze jeden wariant - bezprzewodową

Chyba przewodowa :smiley:

czy to Logitech czy A4 czy Samsung wszystkie robione w Chinach. Nie narzekam na A4 (miałem kulkową 2 lata ale padła) a też na Logitech optyczna już z 3 lata.

A4-Tech OP-50 , optyczna.

A ja laserowej, A4tech x750bf

Ja używam Optycznej, napoczątku miałęm A4 Tech kulkową po roku już ciężko chodziła, kupiłem w SIGMIE(Apollo.pl) optyczną za 40zł :smiley: Mało używana, i Tata przysłał mi nowe rzeczy;] teraz mam Optyczną besprzewodową MX 600 Coldless Mouse

Tylko że to jest osobno, a ja mam komplet klawiature i mysz ;]

Baterie ładuje po ponad miesiącu, a to wyciągam wkładam na noc do ładowarki rano koło 10 wyciągam wkładam. I chodzi :slight_smile:

Optyczna najlepsza bo nie trzeba jej czyścic no i jest dokładniejsza szczególnie w grach 8)

Optyczna EASY TOUCH a modelu nie znam dokładnie! :lol

Ja używam optycznej :slight_smile:

I zauważyłem, że nie psuje się tak często jak kulkowa, ba dodam jeszcze, że w ogóle się nie rozwaliła :wink:

Logitech G1

Optyk ofkoz.

Ja mam optyczną ale jej nie używam bo skacze albo przesuwa się bardzo wolno, w zależności od podkładki (tak jest od zakupu). Wcześniej też miałem optyka ale lepszego. Niestety urwała się wtyczka. Teraz działam na kulkowym trzyprzyciskowym (bez skrola bo te wszystkie optyki miały skrole) Tracerze KE04010179. Jak narazie chodzi bardzo dobrze ale (jak zwykle) za kilka tygodni będzie działać tak jak ten mój sprawny optyk.

Ja używam tej

Lub tego tego

Używam myszki kulkowej A4 Tech

Wystarczy od czasu do czasu wyczyścić i będzie nadal służyć :slight_smile: A czy szybko się psują myszki kulkowe? - to już zależy od właściciela :wink:

Optyczna Logitech MX518 specjalna dla graczy czyli dla Mnie (Gram w CoD,CoD:UO,CoD 2)

W niedługim czasie zmiana na MX1000 :wink:

Optyczna

Logitech M-BT85

Optyczna, i kulkowa, zależy przy którym komputerze siedzę :stuck_out_tongue:

Optyczna

Logitech MX510 red

:arrow: http://img149.imageshack.us/img149/1999 … edlub8.jpg

Media-Tech MT107 Optyczna bezprzewodowa od ponad 5 lat,

http://www.media-tech.pl/show_item.php?id=1054

A4 Tech X7 Optyczna

Najlepsze rozwiązanie - Optyczna i bezprzewodowa :slight_smile: Ja obecnie z takiej kożystam,co prawda firmy MEDION ale działa już kupe czasu i niema z nią problemów :slight_smile: