Jakich sterowników potrzebuję dla mojego komputera?

Potrzebuję sterowniki do komputera. Oto zakupiony komputer http://m.allegro.pl/przedmiot,komputer- … 87501.html. Jak wchodzę w Dodaj lub Usuń programy, mam tylko service pack 3, to raczej za mało. Co zainstalować i gdzie, żeby działał mi internet?

Podaj nazwę producenta płyty głównej. W celu odczytania możesz użyć programów Aida 64, Iobit Speecy lub CPUZ. Po ustaleniu nazwy odszukaj sterowniki na stronie producenta płyty.

Sterowniki: chipset, karta sieciowa, karta dźwiękowa, karta grafiki. Po pobraniu jako pierwszy zainstaluj sterowniki do chipsetu.

Sterowniki do płyty głównej (wybierz swój system operacyjny i najpierw zainstaluj sterowniki do Chipsetu) pobierz stąd.

Pobrałem i zainstalowałem,ale to niczego nie zmieniło. Co moze byc powodem,nie wiem już. Jakieś pomysły

Cześć

Jeżeli zainstalowałeś wszystkie sterowniki i w menadżerze urządzeń nie masz żadnych pozycji oznaczonych zółtym wykrzyknikiem a problem z brakiem internetu nadal występuje to podaj w jaki sposób łączysz się z siecią.

Czy wszystkie tego nie wiem,jak móglbym to sprawdzić? Bo nie ogarniam zbytnio tego

Cześć

Czy w menadżerze urządzeń masz jakieś pozycje oznaczone zółtym wykrzyknikiem?

Podaj jaką masz płytę główną. Możesz ją odczytać np. w programie CPU-Z na zakładce Mainboard.

I napisz w jaki sposób łączysz się z siecią, jeżeli to też stanowi problem.

Intel 945

niby dalej nie mam sterowników internetowych

Dodane 20.01.2013 (N) 18:15

Na tym komputerze nie ma żadnych programów,jak go kupilem to byl totalnie wyczyszczony. Wyzej masz podany link do tego komputera,jeśli Ci to pomorze.

Cześć

Wklej zdjęcie z programu CPU-Z z zakładką Mainboard ponieważ po wpisie:

nie potrafię znaleźć odpowiednich sterowników.

A programy musisz zainstalować sobie takie z jakich korzystasz na codzień :wink:

Żeby korzystac z tego programu na moim komputerze,musialbym miec internet a go nie mam

  • [*:2h1no8oa]Pobierz program CPU-Z w wersji portable na komputerze na którym masz dostep do internetu.

Pytaleś o żołte wykrzykniki,mam ale znaki zapytania przy

*Kontroler Ethernet

*Kontroler video(zgodny z VGA)

*Port szeregowy PCI

*Urządzenie PCI

A model płyty głównej to

Intel Cortez D945GCZ

Cześć

Sprawdź jeszcze raz te sterowniki (zaznacz swój system, i wybierz Drivers):

http://downloadcenter.intel.com/SearchR … rd+D945GCZ

Zainstaluj je w następującej kolejności:

  • [*:3sl9ycqb]Chipset,

Jeżeli masz tylko zintegrowaną kartę graficzną zainstaluj również sterowniki oznaczone jako VGA.

Zainstalowalem wszystko,tylko w LAN wystapił jakiś problem. Wyskakuje komunikat:

The realtek ethernet controller was not found. If deep sleep mode is enable please plug the cable