Jakie auto posiadacie?Samochod waszych marzeń to?

Ano sporo. Kupiłem samochód z otwieranymi światłami i wiadomo autko wygląda super gdy są one zamknięte… Nie uśmiecha mi się jeździć cały czas z otwartymi oczkami. Gdybym wiedział wcześniej że wejdzie obowiązek jazdy na światłach przez cały rok nie kupował bym Probe. Auto traci na wyglądzie i na aerodynamice - w nocy ok, ale w dzień to naprawde chciałoby się z ‘zamknietymi oczkami’ pojeździć :slight_smile:

W domq stoi opel astra 1.6 rocznik 92 a marze tak jak napisał super4634 Nissan Skyline r34 , ale nie pogardze Buggati EB Veyron i Koenigsegg ccx :twisted:

Mam Śkode Superb 140KM 2.0 i bardzo mi się podoba a taki wymarzony to Porsche Cayman

Podoba mi sie Ford Mustang :mrgreen: jest Super

nie mam prawka ani samochodu ale marzy mi się :

:oops: Audi Q7

Czerwony to kolor zarezerwowany dla Administracji, Joan

A mi sie podoba Toyota Auris :wink:

Fajny, ciekawy kompakt. Szkoda, że trochę za ciężki i drogi…

Co Wy widzicie w tym wielorybie ciekawego ? :stuck_out_tongue:

Który ? :stuck_out_tongue:

W domku u mnie stoi Peugeot 306 (2005r.) 1,1

Citroen Berlingo (2000r.) 1,4

Ford Mondeo (1995r.) 1,8 16V

A marzy mi się Nissan Skyline R34 3,6l GT-R (po tuningu żeby było te 1000 KM) :smiley:

16V :wink:

V16 to byłby niezły motor :lol:

spyker literówka :slight_smile:

Ale faktycznie 16 garowy silnik to by wymiatał :smiley:

mi by wystarczyła Toyota Supra do podrasowania i wyglądu i osiągów :slight_smile:

ja tam prawka nie mam :stuck_out_tongue: bo nie moge mieć ;D , ale rodzice mają Nissana Pirmere2001 1.6 (110KM ze zmiennymi fazami rozrządu) a mama Nissana Almere1998 1.4 75KM (heczbek nigdy nie wiedziałem jak to sie pisze :P)

Moje wymarzone autko to jak na dzień dzisiejszy to subaru impreza albo lancer evo IX :smiley:

Mi by taki w zupełności wystarczył :lol:

71622090qs3.th.jpg

13027841rn3.th.jpg

21608541aa7.th.jpg

90591366ub1.th.jpg

Lecz trudno po Polskich drogach jeździć taką maszyną.

Jeszcze policja zrobi ze mną tak:

http://www.maxior.pl/?p=indexid=505980

hehe :lol:

PS Widziałem tę fure na żywo, na zlocie w Krakowie jakiś czas temu poprostu zaj****** fura poprostu marzenie.

mafioz no rzeczywiście skromny samochodzik, który nie rzuca się w oczy :slight_smile:

HiHi wiele do szczęścia mi niepotrzeba :lol:

Komu sie w oczy rzuci?

Przejade przez miasto nikt nawet sie niepopatrzy :lol: na 100% :stuck_out_tongue:

nawet nie zauważą, nie usłyszą… Wogóle to autko to takie jakieś pewnie miejskie jest 1.2Dynamiqe 60KM… z silnikiem od kosiarki :smiley:

wieśniackie takie :slight_smile:

Wiem :wink:

Ciekawostka: Bugatti Veyron ma również 16 cylindrów, tyle, że w układzie “W”.

To chyba dobre określenie…

Noto chyba nieznacie się na Tuningu…

I pewno wolelibyście mieć Fiata 126p niż to cacko… :?

auto marzenie - Bugatti Veyron