Jakie buty do 250zł?

pierwsze jak ze wsi :] podobne kiedys były z królem lewm na rzepy :slight_smile: a te 2 to srednie, podobne na bazarze chodza za 80zl :slight_smile:

Dział Na luzi, czyli temat na luzie.

btw

A ty Mario nie w woju :stuck_out_tongue:

No ale bez przesady !

ludze polećcie mi jakieś stringi tylko żeby nie wpinały się w rowek. POMOCY !!

No ludzie no to jest dział na luzie. Pytam się po prostu o jakieś dobre buty. What’s a big deal?

To użyj kapucyny i znajdź forum o takiej samej / podobnej , tematyce co pytanie.

pierwsze to fake — nieoryginalne

drugie to zwykle pumy ktore za 100 zl bym kupil ale tak to srednio. obczaj sobie pumy: cat, suede, clyde, match. jest mnostwo dobrych.

user okazjezberlina ma duzo stuffu (pum) o ile nie pomylilem nazwy.

Reebok albo New Balance. Oczywiście tylko skóra, żadnych “plstykowych” wstawek zwłaszcza przy noskach. Reeboki zazwyczaj mają dobrą podeszwę, niestety mają kiepskie zapiętki (dość szybko się przecierają). New Balance są b.dobrze klejone i mają wytrzymałe podeszwy (wytrzymały u mnie 4 sezony - wiosna/lato). Nie polecam Nike z tańszych modeli są bardzo słabe, po 2 miechach strzeliły mi w dwóch butach podeszwy (na zgięciu).

Polecam kupić jakieś za 35 zł u wietnamczyka na bazarze, a resztę (225 zł) przeznaczyć na jakąś pamięć ram lub gre :smiley:

170_b.jpg

Polecam te:

my_shoes.jpg

Lub te:

buty_relaks.jpg

Wspawanie do parkur :smiley:

:hahaha: xDDD

takie odpustowe trepy i jeszcze tyle kasy chcą za nie :lol:

normalnie witki opadają :smiley:

one sa idealne do twojej pracy przy wywożeniu obornika spod krów i byków

:smiley:

Jezu w życiu bym tego nie kupił :stuck_out_tongue: