Jakie CB najlepsze?

Witam. Mam takie pytanie: jakie najlepsze CB radio do Skody Octavi ? Najlepiej do ok. 500-600zł.

Chodzi mi o zestaw CB i antena i co tam jeszcze trzeba :P.

Pozdrawiam realmadrit;)

Ja używam w Hondzie Civic radio Midland Alan 102 i antena Sirio ML-145 cm. Kolega ma President Harry II i antenę 66 cm i też świetnie odbiera.

Temat rzeka i ile odpowiedzi tyle opinii :lol:

Ja preferuję radia starszego typu z przewlekaną elektroniką. Inni będą woleli nówkę z kartonu. Jeden powie,że musi mieścić się w DIN1 (w Octavii masz na to miejsce) inni będą woleli większe. Jeden musi mieć AM, FM, USB, SSB innemu wystarczy AM. Jeden musi mieć pamięć kilku kanałów drugi musi mieć szybką 19 itd, itd, itd

Co do anteny wbrew pozorom również opinii będzie cała masa.

Napisz najpierw jakie masz preferencje to coś dobierzemy.

Ja mam zestaw Presidenta.

CB radio - Johnson II ASC - cena około 640 zł

Antena - Missouri - cena około 207 zł

Zasięg ~20 km

Natomiast Tobie proponuje:

Antena - President Missouri

CB Radio - President Tommy ASC

Cena: ~530 zł :slight_smile:

powinieneś być zadowolony :wink:

Generalnie to jest prezent do brata więc nie wiem jakie ma preferencje ale widzę że tu firma President się pojawia :stuck_out_tongue:

P.S “Jeden powie,że musi mieścić się w DIN1 (w Octavii masz na to miejsce)”… Nie rozumie o co chodzi ;p a auto to dokładnie Octavia RS ta nowa więc nie wiem czy coś to zmienia :stuck_out_tongue:

Na nowego Presidenta szkoda kasy. To jest moja subiektywna opinia oczywiście.

W starszych Octaviach pod radiem była dodatkowa kieszeń o standardowym rozmiarze - właśnie 1DIN. Tam można było zamontować takie radio. Nie wiem jak jest w nowej Skodzie.

Kupuj Presidenta, niezawodny. Moje 5 radyjko Presidenta i żadne nigdy się nie popsuło :slight_smile:

ja mam u siebie radio cobra stare już chyba z 15 lat je mam i żadnych problemów

Tylko mi chodzi o konkretne zestawy co muszę kupić bo nie znam się na tym kompletnie :stuck_out_tongue: Poproszę jakieś linki --> Sklepy/allegro

Radio Midland Alan 102 i Antena Sirio ML-145 cm - ten zestaw kupisz np. w Media Expert. Kupisz praktycznie w każdym hipermarkecie, sklepie rtv-agd.

Dodane 09.07.2011 (So) 22:18

  • ten zestaw kupisz np. w Media Expert. Kupisz praktycznie w każdym hipermarkecie, sklepie rtv-agd.