Jakie chłodzenie kupic?

Witam mam problem z chłodzeniem ponieważ nie wiem jakie kupić. Pomoże ktoś w doradzeniu jakie chłodzenie wieżowe kupić do płyty głównej MSI z97s sli krait edition
Proszę o pomoc bo mam w planach kupienie tej płyty głównej a nie wiem jakie chłodzenie wieżowe kupić (tanie)
Pozdrawiam <3

To slot 1150.
DeepCool AK500, ENDORFY Fortis 5, be quiet! Pure Rock 2, ENDORFY Fera 5.

Tańszych nie warto, lepiej poszukać używanego. Dowolna Noctua, be quiet, czy CM większy na ten slot. W opisach aukcji jest zwykle info, z czego to zdemontowano.

dobra dzieki wielkie

Kup takie które wejdzie do obudowy, bo czasem bywa tak że ktoś poleci a obudowa się nie zamyka.

Taki np Fortis 5 pasuje zarówno pod ten socket 1150,jak i nowsze a także na podstawkę AMD Am4.

Wymienione chłodzenia poradzą sobie z dowolnym procesorem pod ten slot.

Oczywiście. Autor tematu pisał jednak, że ma być tanio… a tutaj wartość pierwszego z lewej chłodzenia przekracza wartość używanego procesora :slight_smile: Najtaniej z tych propozycji wychodzi Fera 5 i w sumie jeżeli autor długo planuje zostać na tej generacji sprzętu to byłaby to chyba najlepsza opcja.

Tanie chłodzenia są nic nie warte. Lepiej kupić używane solidne. Byle nowy syf kosztuje ok 100zł.