Jakie chłodzenie na grafike

Witam i pytam. Mam kartę graficzną Nvidia GeForce 9600 GSO firmy Gigabyte. Jest ok ale myślę o zmianie chłodzenia na nią, w celu lepszego wyciszenia. Mam takie pomysły:

http://www.allegro.pl/item481813595_pen … ys24h.html

http://www.allegro.pl/item480691955_arc … atory.html

Co wy na to,czy coś z tego jest warte zakupu? A może coś innego?

Pozostały mój osprzęt jak w opisie.

2 pasywne więc 0 hałasu . Ale jakoś nie jestem przekonany do chłodzenia pasywnego więc lepiej bierz ten cooler .

jak chcesz mieć na prawdę cisze w budzie to poszukaj pasywnego chłodzenia (bez wentylatorków)

Jak chcesz mieć piec w budzie to bierz pasywne he he ,a i tak będziesz musiał założyć dodatkowe wiatraki w obudowie ,grafa będzie się grzała jak nie wiem na full obrotach … Ja jestem za chłodzeniem z wiatraczkiem doradzam .

No właśnie to pasywne chłodzenie,czy ono jest naprawdę dobre? Mam dobry wentyl na procesorze i dobry zasilacz też z dużym wentylatorem więc w budzie gorączki nie ma a jest taka opinia powszechna że wentyle Pentagrama są dobre i ciche no i sam też mogę to potwierdzić. W podkręcanie czegokolwiek też się nie bawię. Więc co jest dobre?

Jak Cię stać, to zdecydowanie bierz Accelero S1 rev.2 w sumie bezkonkurencyjne chłodzenie (przeczytaj sobie testy na dole).

Masz dobrze wentylowaną obudowę? Jak tak, to może starczy Ci sam ten radiator (sprawdź), w przeciwnym wypadku zainwestuj w cichą 120 na Accelero i do obudowy by się jeszcze przydały wentyle (bo jak czytam chyba nie masz, więc jeden na tył by się przydał, a drugi na przód na dole jak będzie miał skąd powietrze pobierać)…

9600gso nie jest strasznie gorącą kartą, więc przy rozsądnej cyrkulacji powietrza, nie będziesz musiał podłączać żadnego wentyla na Accelero.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4165

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=4594

Jak chcesz mieć piec w budzie to bierz pasywne he he ,a i tak będziesz musiał założyć dodatkowe wiatraki w obudowie ,grafa będzie się grzała jak nie wiem na full obrotach ... Ja jestem za chłodzeniem z wiatraczkiem doradzam .

endru1111 piszesz bzdury :!: Masz takie pasywne chłodzenie :?: bo ja mam na karcie Nvidi 8800 GT Palit i co :?: chodzi bardzo dobrze nic się nie przegrzewa a karta graficzna pracuje stabilnie nawet na najwyższych ustawieniach w Crysis 1.

A mam ten pasywny radiator:http://www.allegro.pl/item480691955_arctic_cooling_accelero_s1_rev2_0db_nowe_radiatory.html od prawie roku.

Żebym nie miał to bym nie pisał ale mam i jestem z niego bardzo zadowolony tak że nie pisz bzdetów które u kogoś usłyszałeś .

Ja podaje przykład z praktycznego zastosowania a nie opowiadam niestworzonych historii zasłyszanych u kolegów z “PODWÓRKA”.

Jedyny mankament tego chłodzenia to to że musiałem ściągnąć z niego boczne plastikowe osłony bo nie mieścił mi się radiator w obudowie komputera ale po ściągnięciu tych czarnych plastików wszystko jest OK !

Nadmieniam że wymieniłem radiator na karcie graf dlatego że oryginalny radiator palita chodził jak odkurzacz.

A mam teraz tego Accelero S1 rev. 2 bez wentylatora