Jakie dobre czasopismo komputerowe?

Zależy od stopnia zaawansowania. KŚ jest dla naprawdę początkujących, np. jak stworzyć tabelę w Wordzie itp.

Heh … a dlaczego nie CHIP ?? Wg mnie jest to bardzo dobre czasopismo ;]

Dużo hardweare softu żadnych gier i durnych porad dla 8 latków; :wink:

xulu , ja polecam KS Ekspert.

Taaa najlepsze mam ubawy , z nowych numerów pc-formatu (nie tylko zresztą z jego)

Patrze sprzęcior na 1 miejscu

Lukam drugą strone dalej , reklama sprzęciora na całą strone

Wniosek > sami pomyślcie

HarryPotter czy ty czytałeś dokładnie treść mojego tematu

chyba nie !!

skąd ta twoja pewność w stosunku do mojej osoby ?? np.

skąd Ty możesz wiedzieć o moim stopniu zaawansowania w temacie komputerowym ??.

Niejeden moderator na forum pisał że “liczba postów o niczym nie świadczy”

wiec jeżeli chcesz mi “publicznie” coś doradzić to napisz konkrety a jeśli chcesz kontynuować Swoja dyskusje w ten sposób to proszę cię przenieś ja na PW.

ps.

sadze żeśmy sie zrozumieli :stuck_out_tongue:

W Komputer Świecie porady są troszkę mało ciekawe. Jakoś niemogę się z nich nic nowego dowiedzieć. Kiedyś regularnie kupowałem to pismo ale spadł jego poziom dlatego przestałe je kupować. Przeżuciłem się na Pc format i jestem zadowolony bo weszcie niemam tam żadnych głupich artykułów jak np płyte wyczyścić i coś w tym stylu. I niepamiętam w ks jakiegoś dobrego testu sprzętu. Napewno wole Pc Format wg mnie jest o wiele lepszy wystarczy sobie porównać 2 numery tych czasopism i samemu ocenić

będzie najlepszy i cena malutka :slight_smile: (: PCF* najlepszy

*PCFormat

2 numery temu był test kart tv :stuck_out_tongue:

w całym istnieniu :x :x :x :x :x :x :shock: :shock: :shock:

Przestańcie już, co?

Przede wszystkim, kiedy dopiero zaczęłam mieć komputer, bardzo mocno mnie od niewiedzy uratował KŚ EKSPERT i polecałabym jego a nie samo czy PCF moim zdaniem, są to beznadziejsze czasopisma, w których artykuły powtarzają się co jakiś czas, na dodatek umieszczają takie tematy, na które z łatwością można znaleźć na internecie. Nie tyle, że są dla początkujących użytkowników jak np. moja mama, która w obsłudze komputera zna się :x nie powiem jak… Tyle, że po jakimś czasie - zdajesz sobie sprawę, że więcej wiesz z takich serwisów komputerowych pclab i dobreprogramy, że zaprzestajesz ich kupywanie…

Co do Chip - może kiedyś i przodował, ale teraz, w erze, w której prawie każdy ma internet w domu, przerzucił się na “więcej artykułów publistyczno-informatycznych” z “kompendium wiedzy”

PC World dość sympatyczne czasopismo, ale identyko sytuacja co w CHIP, większej ilości artykułów publistyczno-informatycznych to już chyba się nie znajdzie…

xulu błagam tylko nie KŚ (samo) i nie PCF… więcej się nauczysz i więcej będziesz wiedział z Internetu…

Ja kupię PC Format.

Ja jestem za PC Format. Fajne artykuły, użo hardware, dużo programów i jeszcze ta cena …

ja czytam KŚ Eksperta ale PC Format też jest dobry nieraz jest więcej napisane niż w ekspercie :slight_smile:

a gdzie Magazyn Internet ??

pclab.pl

i

http://www.egielda.com.pl

czytam prócz PC Formatu.

I tak jest najlepiej a Niezbędnik to tylko programy a KŚ to pordy itd.

1 st - KS

2 - KŚ E

3 . (rzadko) PCF

Ja bym tobie polecił kś Ekspert ponieważ jest tam dużo programów na płycie oraz masę ciekawych wskazówek. :smiley:

Witam :smiley:

dziękuje wszystkim za porady,po ankiecie wynika (mimo ze głosów nie za wiele) ze czasopismo PC Format jest najchętniej czytane.

Więc słuchając głosów większości na 90% jestem zdecydowany.