Jakie filmy?

Mogę polecić Ci jeszcze Godsend

Polecam Saw. Genialny film z dobrym zakonczeniem.

A dodatkowo polecam The thing (Coś) bodajże z 1982 roku ale jest po prostu niesamowity klimat pomimo że film ma tyle latek na karku…

no to jedziemy:

  • Koszmar z Ulicy Wiązów, zwłaszcza 2 część

  • Droga Bez Powrotu

  • Oszukać Przeznaczenie, obi części

  • TO! Stephena Kinga

  • The Thing - był ostatnio na POlsacie, i dobrze bo kiedy to oglądałem na VHS to nic nie było widać :wink: ehehe

  • Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną

  • ze slasherów to Piątek 13-tego albo Halloween

  • Seria z lalczeką Chucky też jest całkiem miła dla oka

  • Gothika

  • seria Żywych Trupów (rok 74, 85, 90 i 2003)

  • Return of the Living Dead część 1 i 2 (teraz kręcą 4 i 5 :D)

  • seria Evil Dead (klasyka) :smiley:

  • być może spodoba sie Hellraiser

a poza tym to http://horror.com.pl/filmy/index.php (to nie reklama :P) -> można poczytać o horrorach i wybrać to co się wyda ciekawe :slight_smile:

lub Zły zakręt- to jest to samo. Film wypas :smiley:

jeżeli chodzi o TO “IT” Kinga - też dobry -240 min ale stary jak świat :stuck_out_tongue:

stare horrory są najlepsze (lata 80 i początek 90) to co teraz robią to w większości średnie filmiki robione pod publikę (czyt. komercja bez klimatu), chociaż zdarzają się jeszcze wyjątki :smiley:

jak właśnie Saw

Polecam The Ring 2… :slight_smile:

No Klątwe oglądałem w nocy i w niektórych momentach sie przestraszyłem.

no wymieniajcie wszystkie hoorrory niema co ale seria laleczki czki była najlepsza ogladało sie kiedyś chyba na tvn 7 leciało już nie pamiętam powini jeszcze raz puśćić to

Ring 2 jest gorszy od jedynki polecam Ci obejrzec Anakondy:polowanie Na krwawa Orchide;dLub Dom na nawiedzonym wzgorzu - goscie sa zamknieci w starym psychiatryku jakie akcje sie tam dzieja

a moze piła tez niezły film :smiley:

ludzie czytali byscie poprzednie wypowiedzi film juz kilkakrotnie wymieniany i za kazdym r4azem inc konkretnego nie zostalo powiedziane na ten temat :evil: :evil: :evil: ja bym polecil jeszcze trzyczecie zapomnianego juz filmu Omen :lol: nawet fajne jednakze jezeli ktos nielubie filmow o tematyce religijnej w polaczeniu z horrorem to niepolecam :lol:

Nie badz taki do przodu :stuck_out_tongue:

Polecam także filmy:

-gdy zapada zmrok

-13 Dzielnica

-Poznaj moich rodziców

-The Blair With Project

-Sniper 23 dni grozy

A ja polecam remake “The Eye” braci Pang. Według informacji, które pojawiły się w KFC Forums remake stylowego “The Eye”, filmu mistrzów horroru z Hongkongu, braci Oxide’a i Danny’ego Pangów, zrealizowali także twórcy z Bollywood. Indyjski remake “The Eye” jest podobno identyczny z oryginałem z tym, że grają w nim lokalni aktorzy. Może być niezłe. 8)

Żródło informacji: stopklatka.pl

The Blair Witch Project - można się przestraszyć, za to dwójka to już badziewie - coś jakby thriller - kryminalny ( :slight_smile: ), a nic strasznego tam nie ma. :?

Przychylę się do tego :smiley:

Dodatkowo, jeśli ktoś jednak lubi takie klimaty, to polecam wszystkie części “Egzorcysty”, włącznie z ostatnią - “Egzorcysta - Początek”.

Do wspomnianych już tu japońskich horrorów “Klątwa” i “The Ring” dodałbym jeszcze jeden, nieco mniej znany - “Dark Water”.

No fakt zapomniałem zupełnie o Blair Witch Project. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych horrorów. Nie dość że oryginalna konwencja, czyli coś w formie dokumentu, to na dodatek jest to film który starszy przede wszystkim dźwiękiem :smiley: Gdy ogląda się go w zupełnej ciszy i ciemności no to sam miód i orzeszki ehehe

rewelka

ja bym powiedział że przeciętny, ot typowy film nastawiony na ilość oglądających a nie jakość i fabułę produkcji :roll:

dokladnie zgadzam sie z przedmowca ten horror nawet straszny nie byl :stuck_out_tongue: taki lajtowy czytajac wasze wypowiedzi musze owiedziec ze chyba najlepsze horrory zostaly wymienione wylaczajac oczywiscie 13 duchow :roll: