Jakie gierki pójdą na moim sprzęcie ? ^^

Witam chciał bym spytać jakie gry by weszły ( nie koniecznie na max detalach ^^) na takim sprzęcie :

Procek : Intel Pentium 4 3.0GHz

RAM : 1GB

Grafika : X1600 Pro 512MB obecnie mam GeForce FX5200 128mb ale chcę kupić Radeona X1600 i dlatego moje pytanie :] mam nadzieję ,że mi pomożecie z góry dziękuję za pomoc ;]

Przejdź do jakiegoś sklepu z grami, na każdym pudełku są minimalne wymagania sprzętowe, bo chyba nie oczekujesz że ci ktoś wymieni tytułu od A do Z.

popiolek22 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A może napiszesz co lubisz :open_mouth: ? bo ja ci mogę powiedzieć, że ci CHESSMASTER pójdzie x D

A ja ci mogę powiedzieć że nie gram w gry i nie będę się w to zgłębiał, w przeciągu ostatnich 3 lat grałem w jedną grę, całe 10 minut a był to windowsowy saper :wink:

lubie survival horrory , FPP , i ogólnie strzelanki :stuck_out_tongue:

http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/ Wybierasz grę i strona sprawdza Twój sprzęt według wymagań gry. Wszystko pięknie objaśnione graficznie. :wink:

I można by to było podwiesić (ten ostatni adresik) żeby nie było więcej takich bzdurnych pytań.