Jakie glosniki 2.1 polecacie?

Jakie glosniczki 2.1 polecacie do 180zł.?

Może Creative Inspire T3030 2.1??

W/g mnie b. dobre, w dobrej cenie

http://sklep.benchmark.pl/pelny_22204.html

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15265

Złączono Posta : 22.08.2006 (Wto) 18:43

właściwie to inspire T3000 i T3030 różnią się tylko wyglądem. reszta identyczna :smiley:

Logitech X-230./

BTW. jeśli masz możliwość dozbieraj ok. 50zł. i pomyśl o kupnie Logitech X-3 (wypaśny sprzęt 2.1) lub od razu kup głośniki 5.1 (X-530)

Wez Logitecha X-230 maja lepszy dzwiek od Creative, maja lepsze wyzsze tony i lepiej sie prezentuja, tylko szkoda ze nie maja pilota, ale Cie pociesze bo w Creativach szybko one sie psuja, mialem juz dwa zestawy Creative Inspire 5.1 P580 i T5900 i po roku zaczely szwankowac dlatego polecam Ci Logitecha teraz mam zestawik 2.1 Logitecha Z-2300 i wszystko super chodzi.

Podpinam się do pytania MSI

A co sądzicie o tym: http://allegro.pl/item121626089_glosnik … nowe_.html

Mi zależełoby głównie na tym aby subwoofer miał dośc dobry bas.

Właśnie maja do mnie dzisiaj przyjść :D. Bardzo dobre głośniki za niska cene :D.

Kurde, chlopiec co ty chcesz od glosnikow za 70 zł? Bas bedzie slaby i glosno to nie bedzie gralo. Jak juz 2.1 to za jakies 150zł minimalnie, albo 200 zł. Jak juz zalezy ci na basie to zrob suba aktywnego, koszt to jakies 250zł - 300zł. A jak chcesz gotowe to:

1. LOGITECH Z-2300 2.1 THX 200W RMS

2. LOGITECH Z-3e 40W RMS - MIĘKKI DYNAMICZNY BAS

_ I pamietajcie ze moc RMS a moc muzyczna to co innego, kierujcie sie RMS .! _

Pozdrawiam.

W cenie do 80 zł te głosniki bija inne na głowe :twisted: Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj :evil:

Moze i inne glosniki bija z tej samej cena. Ale za 8 dych to co ty chcesz miec za bass. Aby go czuc bedziesz musial siedzec kolo gnosnika ciagle, albo miec go przed klata. A to co ten glosnik bedzie robil to nie jest bass tylko stukanie o obudowe.

Tyle to ja mam w glosnikach 2.0 Made in China ktore kupilem za 15 zlotych.

A glosnik niskotonowy (basowy) pewnie nie ma 20 cm a gdzies 12-15. Aby czuc bas w pokoju mniej niz 10 m^2 glosnik musi miec conajmniej 20cm-25cm. I jesli glosnik 11.3W, to nic niego pozadnego nie wyciagniesz poniewaz wzmacniacz w subie jest made in china, i transformator pewnie daje 4V… Dobra skonczmy lepiej to bo tylko smiac sie mozna. Ale wiesz ze Polak madry po fakcie :D:D .

Pozdro i milego sluchania.

Właśnie przyszły mi tre głosniki i słucham z nich muzy :D. Bass jest bardzo czysty :P. Jestem zadowlolony z ich zakupu :stuck_out_tongue: :D.

Jak sie cieszysz to jest GIT. Mam nadzieje ze ciezko zarobione pieniadze przez twoich rodzicow lub samego Ciebie nie poszly w duze bloto.

Pozdro.

No chyba bym się kłócił.

Jestem ich posiadaczem, chociaż testowałem przed zakupem wiele, wiele modeli w sklepach (sprzedawcy nie mają ze mną lekko :lol: )

Kumpel ma również sklep komp. więc siedziałem i sprawdzałem wszystko po kolei.

I powiem żę wybrałem S200 właśnie ze względu na cenę, czystośc muzyki, świetny basik i to, iż naprawdę nie grają cicho - zazwyczaj nie przekraczam połowy tego co te głośniki potrafią bo przy otwartym oknie sąsiadka się denerwuje ;]

Bardzo dobry wybór ale głośniki już troszkę stare.

Polecam jednak dołożyć i kupić coś do 150 - 200zł.

Bądź co bądź z S200 nie można byc niezadowolnym.

Masz racje aju. To właśnie z twojej rady je kupiłem :smiley: i jestem zadowolony.