Jakie głośniki 5.1?

Mam zamiar kupić głośniki tylko w ogóle się na tym nie znam. Dużo osób poradzało mi kupno głośników Logitech X-540, ale nie wiem czy to będzie dobry wybór. Muszę się zmieścić w 350 zł. Co Wy byście mi doradzili? Jakie głośniki opłaca się kupić i są dobre?

Powiem szczerze,że ci też doradzam te głośniki. Ja w sumie mam Logitecha 2.1 ale grają zajebiście:) Mają czysty dźwięk, ładne basy. A w 5.1 to już będzie lux:)

wystarczy wklepać w szukajkę głośnki 5.1

Polecam również logitech X-540, czysto grają i są dość tanie.

Ja w tej cenie brał bym Genius SW-HF5.1 5005 lepiej grają od Logitech X-540.

Temat jak rzeka…

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=jak … j+w+Google

viewtopic.php?f=19&t=240764&p=1585741

Jaką masz kartę dźwiękową?

Ten Genius nie jest taki zły. To zastanawiam się nad tym Logitechem i Geniusem. Co Wy byście mi doradzili? Co jest lepsze?

Zdania w tym temacie są podzielone…ładu z tym nie dojdziesz,przeczytaj sobie cały ten temat:

viewtopic.php?f=19&t=252298

Z tego tematu to wiele nie dowie się, bo tam są ekstra argumenty rafala_odb :lol: drewno dużo daje :hahaha:

Ja słyszałem Logitechy X540 i Geniusy 5005, no i Geniusy miały ładniejszą barwę głosu, lepszy bass, lepsze wysokie i średnie tony

Większość i tak radzi to co ma sam ale może jest ktoś kto testował oba modele i oceni mi obiektywnie które są lepsze?

Ja radze to co jest najlepsze w tej cenie, nie mam Geniusów mam Logitechy X230, ja tylko słyszałem u kolegi oba zestawy czyli Logitechy X540 i te Geniusy 5005, dla mnie lepiej grały Geniusy.

Weź Logitechy a za resztę kup sobie jakąś lepszą kartę dźwiękową.

Tylko że ja mam już kartę dźwiękową :]

Logitechy masz sprawdzone, fajniej wyglądają i mają lepsze mocowania. za geniusem przemawia bezprzewodowy pilot, mnie np. często irytuje że muszę wstawać podgłosić jakiś film lub przyciszać gdy chcę już zasnąć. No ale decyzja należy do Ciebie!

Na Twoim miejscu brałbym Geniusy bo mają w satelitach 2 głośniki , średnio tonowy i wysoko tonowy a Logitechy 1 więc Genius lepiej odda średnie tony od Logów :wink:

Logi też mają po dwa głośniki w satelitce…

Logi mają dwa ale wysokotonowe a Geniusy jeden wysokotonowy drugi średniotonowy

!@#$%^&*()(*&^%$#@!

Już wiesz o co chodzi ?

Minus Geniusów:brak ekranowania magnetycznego,czyli nie radzę stawiać blisko monitora…

Jak to? Ja czytałem że jednak mają:

http://icomp.pl/produkty.php?sid=glosniki-163