Jakie głośniki do laptopa?

Witam. Nie znam się w tym temacie zupełnie, dlatego mam nadzieję że znajdą się tu osoby chcące pomódz.

Otóż chciałabym kupić głośniki(przez net), które można podłączyć do laptopa przez usb (bo chyba tylko takie mam wyjście) . Czy w cenie do 100 zł(choć im taniej tym lepiej oczywiście) można kupić coś wartościowego (tzn. bardzo ładne brzmienie, bez szumów, z basami) . Wielkość głośników bez różnicy.

A pytanie podstawowe, od którego powinnam zacząć to- czy wogóle jest możliwość uzyskania “świetnego brzmienia” po podłączeniu głośników do mojego laptopa? Mam laptop-Acer TravelMate 2410.

Rozglądałam się na allegro i przeczytałam też że niektóre głośniki można podłączać także pod MP3. Najfajniej więc jakbym mogła kupić takie 2w1.

prosze o sugestie, podpowiedzi…co zakupić by módz się cieszyć idealnym brzmieniem muzyki a nie poprostu żałować wydanych pieniędzy ?

Raz kupiłem takie głośniczki za jakieś grosze…już nie pamiętam za ile, ale to była cena z 20-40zl nie wiecej…

Jedno co moge powiedzieć to że żałowałem wydanych pieniedzy…

Jak chcesz dobre głośniki to myśle, że ceny będą sie zaczynać od 100zl…

I najlepiej coś markowego, anie firma “krzak”

jest możliwe uzyskanie ładnego brzmienia, a to za sprawą czegoś takiego:

http://allegro.pl/item247186319_creativ … _w_wa.html

a do tego głośniczki 5.1, no ale w 100 zł się nie wyrobisz :confused:

więcej wydać nie mogę…ale dziękuję za odpowiedzi. wiem teraz że nie warto się pakować w sprzęt za “grosze”. Kasa pójdzie zatem na inną pasję a muzyki będę słuchała nadal na wieży(jak tylko ją naprawię)…choć z komputera byłoby lepiej.

No nic…pozdrawiam