Jakie głośniki komputerowe 2+1 do 150zł?

Się nie znam, dlatego chciałbym zasięgnąć rady. Porozglądałem się po allegro za głośnikami, jako że planuję kupić.

Nie mówię o takich, żeby sąsiedzi myśleli, że sobie dyskotekę w domu urządziłem. :slight_smile: Jakieś takie 2+1 do domowych warunków - to wszystko. Nie wiem właściwie na co zwracać uwagę jeśli chodzi o specyfikację typowo-techniczną i jak na nią patrzeć (bo z pewnością nie tylko moc się liczy ?). Cena o jakiej mówimy to ~150zł… (już naprawdę w ostateczności do 200zł, jeśli faktycznie różnica będzie znacząca i warto dorzucić tego grosza…)

Z racji ciekawych bajerów zainteresowały mnie najbardziej takie głośniczki:

http://allegro.pl/glosniki-2-1-z-radiem … 53458.html

Nie chodzi mi o radio, ani o pilot, raczej o wejście na usb i kartę pamięci (tu chodzi o SD/SDHC - dobrze mi się wydaje?) - byłoby to w moim przypadku niezłe rozwiązanie i wygoda.

A co wy byście powiedzieli o tych głośnikach? Ktoś może miał? Jak kwestia samej firmy? Bo to żaden Logitech czy Creative…

Mile widziałbym wasze opinie, ewentualnie propozycje - może jakieś uwagi oparte na zasadzie “z doświadczenia wiem, że…”? :roll:

Z doświadczenia moge CI polecić te http://allegro.pl/glosniki-2-1-microlab … 42916.html takie ostatnio zakupiłem i bardzo sobie chwale :wink:

W tym przedziale cenowym szczerze mogę polecić coś od Logitech. Osobiście używam od kilku lat X-230 i nie zamierzam na razie zmieniać. Grają czysto, ładnie i na jak tak małe głośniki nawet przy podkręceniu na full dźwięk jest przyzwoity nie trzeszcza, a potrafią głośno zamruczeć. Bas można regulować w dużym zakresie. Wydajny subwoofer. Mają opcję powieszenia na ścianie. Wady szczerze zauważyłem tylko dwie: kurzą się :slight_smile: oraz nieco za krótkie kable jak dla mnie.

Jestem z nich zadowolony w 100%. Gdybym miał jeszcze raz kupić nie wahałbym się. Poczytaj opinie. Płaciłem za nie ( jakieś 3-4 lata temu) około 150zł. Gdzieniegdzie można je jeszcze kupić.

Miałem głośniki Creative- osobiście odradzam. Obudowa skrzypiała. Przy większej głośności trzeszczały.

x-230

logitech_x-230.jpg

bobasek_89 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Tych X-230 nie widać na allegro. Może istnieje jakaś alternatywa w tej cenie i w podobnej jakości?

Wypuścili chyba następcę, Z-323. Podobno równie dobre. Gdzieś je widziałem za 167 zł. w jakimś Media czy coś. Najlepiej kupić w normalnym sklepie. Bo możesz je podłączyć, sprawdzić.X-230 można je kupić na rynku wtórnym. Jeżeli nie zależy Ci na na nowym sprzęcie.Moje mają ze 4 lata i grają jak na początku.