Jakie głośniki kupić do domu

Bierz Geniusy na pewno będziesz bardzo zadowolony.

Manchester_United jak możesz to nagraj filmiki z piosenkami INXS - Never Tear Us Apart, Happysad - Zanim Pójde i Pet Shop Boys - Domino Dancing oczywiście jak wygrzejesz te geniusy.

Scorpio :slight_smile: witam chodzi ci żeby nagrać na głośnikach genius 5005 czy na genius 3000A 2.0, bo na razie nie mam geniusa 5005 :). ok nie ma sprawy nagram na gienkach 3000A :slight_smile:

Na tych 3000A :slight_smile:

napewno coś nagram :slight_smile: właśnie czekam za tymi gienkami powinienem mieć je za jakieś 20 min :slight_smile: ale pewnie będę je wygrzewał jak coś nagram to napewno dam znać na tej stronce lub na mojej :slight_smile: mój temat to Głośniki Genius 2.0 czy 2.1 Logitech ?

moim zdaniem logitech

mimo ze geny sa w budzie z drewna to wierz mi technologia idze (grunt zeby sub -drewno)

teraz mam x540 jest gti tylko ze i tak nie poslucham wiecej niz 50% mocy za maly pokoj :smiley:

mialem tez 2.1 od creata i tez dzialaja juz z 8 lat tylko ze cos chyba wyczulem ze potencjometr (pilot)dlatego creaty to tak jak jest mniej kasy

geny tez sa git i tutaj nalezy sie kierowac cena/moca (jak duze pomieszczenie)

naprawde obie fimy sa dobre

geny plusy

drewno (dla mnie obojetne)

potencjometry (piloty)

estetyka

creative

jakosc dzwieku

moc

oraz minusy

cena

piloty

Polecam Genius’y.

A ja mam Logitech X-230 i uważam, że zrobiłem błąd kupując je, dźwięk jest przymulony, sub nie gra w takim zakresie w jakim bym chciał, brakuje mi w nich średnich tonów, podobnie jest w X-240, X-530 i X-540 wiem, bo miałem okazje słyszeć.

Jak byś wiedział to wymiary głośników też mają znaczenie, a geniusy mają większe głośniki w satelitkach w subie też jest większy głośnik niż w Logitechach i Creative, po za tym słyszałem Geniusy 5.1 i wiem, że lepiej grają, większa przyjemność słuchania muzyki.

Ja też żałuje :slight_smile: Mam creative T6100 to 5.1 zestaw.Jak posłuchałem u kolegi w domu Genius 2.0 to nie wiem jakim cudem,ale grały lepiej,dźwięk jest w drewnie zupełnie inny… ech :slight_smile:

ja też żałuję że kupowałem Logitech x-230 2.1 pół roku temu. Ale już są sprzedane i mam GENIUS SP HF 3000A