Jakie głośniki wybrać?

(Pioters) #1

Witam

Mam dylemat w wyborze głośnikow. Wacham się pomiędzy logitech x-540, a genius sw-hf 5005. Jeżeli chodzi o przeznaczenie to do wszyskiego po trochu. Słucham dosyć dużo muzyki ale lubie takze obejrzec sobie jakis film. Do gier też sie przydadzą ;p W tej chwili używam już wiekowych głośnikow creativa sbs 260. Wiem, że do muzyki (w moim przypadku metalowej;p) najlepiej sprawdzają się głośniki 2.0 lub 2.1 (np. T40) ale chciałbym także "posmakować" dźwięku przestrzennego w filmach i fajnych efektow w grach :slight_smile: Na super wypas głośniki typu Z-5500 mnie nie stać (a którego studenta stać;p) wiec wybor padł na w/w.

(efazeti) #2

ja bym brał Logitech'y

(Pioters) #3

a może jakieś inne głośniki? w podobnej cenie do 350 ziko

(system) #4

osobiście polecam CREATIVE'y T6100 5.1 MIMO iż mam zintegrowana na razie karte dźwiękową wymiatają super dźwięk wystarczy wszytsko ustawić dobrze i sam zobaczysz :stuck_out_tongue:

(Fokusmick) #5

Pioters , gdybyś użył wyszukiwarki to byś się zorientował, że tego typu tematów są dziesiątki i w każdym z nich odpowiedź jest jedna, nic lepszego niż Logitechy obecnie nie ma, w każdej kategorii cenowej.

(Damian963) #6

ja bym brał x540