Jakie głośnki do użytku domowego - max 150zł

witam. moja stara wieża, przez którą słuchałam muzyki wysiadła i chciałabym kupić jakieś głosniki. zastanawiałam się nad creative 2.1 albo 5.1 ( nie wiem co lepsze za max 150zł). kupować będe w sklepie esc.pl, więc jedynie z ich oferty wybieram

Te są dobre i je polecam.

Logitech X-230

Creative Inspire T6100

Creative Gigaworks T20

a nawet Logitech X-240, które będą grać podobnie do x-230, a są sporo tańsze.

a czy opłaca się kupować głośniki 5.1 do małego pokoju 3m x 3.5m?

i czy są może jakieś głośniki bezprzewodowe?

Głośniki bezprzewodowe są bardzo drogie.

PS. Niedługo wszystko będzie bezprzewodowe, a my będziemy świecić :smiley: :D.

no w sumie racja, po za tym bezprzewodowe to chyba gorszy dźwięk będą miały jednak…

Creative Labs Inspire T6100 są całkiem fajne z tego co widzę, ale poczekam może ktoś jeszcze się wypowie

5.1? Jak dla mnie zestaw 5.1 za 150zł nigdy nie będzie kinem domowym :wink:

A do słuchania muzyki w zupełności wystarcza stereo.

mój brachol w tym tygodniu kupił 5,1 creativa właśnie w podobnej cenie, powiem że ładnie grają ale nie są za głośne no i basu tam też nie bardzo słychać, dla samego basu (no chyba że ktoś lubi wspomnieć sobie stare jamniki :slight_smile: ), kupił bym 2,1 z reguły mają mocniejsze głośniki jeśli chodzi o ten sam przedział cenowy.

Co do basu (subwoofera) to zależy jak go i w jaki miejscu go ustawisz. JAk miałem obok siebie to nic nie było słychać, ale jak postawiłem przed sobą pare CM i wezmę bass na 4 (a skala jest do 10) to już uszy bolą.

Mam Creative Inspire T6060

Logitech X-230 są to głośniki lepsze od Creative.

Mnie osobiście bardzo podobają się moje głośniczki: Creative Labs Inspire T10

Małe, ładne, wspaniała jakość dźwięku - znacznie lepsza niż w znacznie droższych modelach.

chciałabym głośniki z subwooferem, gdyż lubię bardzo mocne basy :slight_smile: chyba jednak wezmę jakiś zestaw 2.1, bo do 150zł to będzie lepsza jakość dźwięku niż w 5.1

W takim razie polecam Logitech X-230 lub Creative T3030 :stuck_out_tongue: Grają bardzo ładnie, nie szumią i basik także całkiem niezły. Ja używam tych drugich, zaś moja siostra pierwszych.

http://www.allegro.pl/item408678803_glo … _2060.html - Te są nawet nawet.

Kolega ostatnio kupił te głośniki

http://www.allegro.pl/item408536982_glo … azja_.html

i grają świetnie

Ja mam głośniki “creative T6100” i powiem tak że jak chcesz ładny dźwięk do nie głośnego grania to bierz te co ja mam:P a jak chcesz coś więcej z nich wyciągnąć to nie wiem co by było dobre :slight_smile: Ale jak ja swój sobwoofer wsadziłem do szafy i jedne drzwiczki otworzyłem to efekty było słuchać:P :smiley:

Posiadam X-230 i jestem bardzo zadowolony.

Dźwięk jest czysty nawet po przekręceniu pokrętła do oporu (na max)

Subwoofer produkuje ładny bass, którego moc można dowolnie regulować.

No i wyglądają niczego sobie :]

Polecam

ja w sumie potrzebuje głośniki z pliotem, gdyż stoją one wysoko na szafie i nie będzie mi się chciało do nich wstawać