Jakie głśniki dla gracza i nie tylko?

Nie uważam że do gier najlepsza są słuchawki. Wydaje mi się że lepiej się gra na 5.1, a tak jak kolega wyżej napisał, te głośniki nie maja być tylko do gier ale do ogólnego użytku więc filmu sobie nie obejrzysz na słuchawkach w kilka osób, albo zrobić imprezę.

sk91 , bardzo dobrze mnie zrozumiał. No więc jaką karte dźwiękową byście polecili do Logitech X-540

Do X-540 to najlepsza będzie Creativ Audigy SE lub Audigy 2. Gdybyś w przyszłości zmieniał głośniki na lepsze np G51 to możesz kupić Creativ X-fi Gamer.

Panie agencie a nie masz wrażenia że można autora postu zmotywować do kupna słuchawek na ktorych mozna grac i sluchac muzyki?

sk91- niestety na glosnikach to mozna w simsy pograc, masz racje imprezy sie nie zrobi ale ja na miejscu autora zrobiłbym tak:

-kupil dobre sluchawki koszt +/- 120zl

  • dolozyl ze 20-30zl i kupil naprzyklad Creative T3100 ktore jakos juz podstawowo graja

  • miec radosc z grani i z muzyki sluchania ;p ahh ta poezja

PS nie zrobilem zadnego bledu a jezeli za blad uwazasz slowo “fahowcóf”- jest to okreslenie, przenosnia- jak mozesz czytaj ze zrozumieniem

T3330 grają już bardzo bradzo dobrze a można poniżej 170zł je wyrwać.

Co do słuchawek to nawet creative’y ep630 dobrze sprawdzają się w grach…

Jakie kupiłeś te głośniki ??

teraz to ja już nie wiem

tyle mi nadoradzali że już sam nie wiem jakie wybrać, ale słuchawki odpadają.

Bierz Logitechy x-530, albo Creative T6100, do tego tą kartę, którą Ci poradzili - Sound Blaster Audigy SE. Będziesz zadowolony. :wink:

Nie logitech X-530 tylko X-540, poprawione błędy i dodany pilot. A kartę Audigy SE.

W dniu 25.04.2008 , o godzinie 19:01 został dopisany post przez sk91

Nie logitech X-530 tylko X-540, poprawione błędy i dodany pilot. A kartę Audigy SE.

Popieram przedmówcę…bierz logitech x-540! W x-530 będziesz miał denerwujące trzaski i bedziesz musiał sięgac do głośnika żeby regulować głośność.

możesz poczytać trochę recenzji http://www.benchmark.pl/aktualnosci/kat … trona1.php

ja osobiście mam podłączoną wieże do kompa, której nie używałem od 3 lat, więc jeśli masz jakąś wieże to wystarczy kupić przejściówkę, wzmacniacz i jest gitara

nie orientuję się w cenach wzmacniaczy ale kabel 5m kosztował mnie 15 zł

a dźwięk jest świetny, nie mam zakłóceń itp. a z efektami EAX i dobrą kartą muzyczną jest jeszcze lepiej

no sęk w tym że dobre wzmacniacze to dzisiaj kosztują…

Ja mam wierze z wbudowanym wzmacniaczem i średnio gra…

ale ja nie mówie o wieży tylko kolumny stereo + Wzmacniacz, nie było tu kszty mowy o wieży

dałem ci tylko propozycje,

W dniu 28.04.2008 , o godzinie 14:32 został dopisany post przez Ość z Arbuza

a jaką masz wieże i o jakim taktowaniu kolumn ???

panasonic dalej nie wiem, z 8 lat ma.

2x60W + 2x70W- subwoofery.

to doba jest, a wzmacniacz masz ???

wbudowany.

wiesz nie mozna porownywac wiezy panasonica z naprzyklad zestawem Diora + 2x Tannoy f4