Jakie gry uważacie za najlepsze

Gry Blizzarda minus WoW.

Half-life + mody.

HL2 + epizody na single.

Ultima Online (niestety już praktycznie umarła)

Można tu jeszcze dodać Gothic, Bioshock, COD2/4 i kilka innych gier, w które fajnie się grało. Generalnie z “nowszych” gier to IMO do czegokolwiek nadaje się tylko COD4, Bioshock, ewentualnie GoW. Strasznie zawiodłem się na Assassins Creed (dosłownie GNIOT, chociaż jest kilka ciekawych elementów i przez pierwsze pół godziny wciąga), nowym UT, itd.

  1. Far Cry

  2. Test Drive Unlimited

  3. Warcraft Regin of Chaos

  4. New Star Soccer 3

  5. Seria Settlers

  6. Football Manager 2008

  7. Call of Duty 2

  8. Gothic 2 Noc Kruka

  9. Seria Broken Sword

10.Counter Strike 1.6

oki dzięki wam mam juz parę ciekawych typów gier. i ze dwie sobie zakupie

Twierdza Krzyżowiec :slight_smile:

Crysis :smiley:

Wiedźmin :lol:

Lost Planet :smiley:

COD 4 :wink: COD 2 przez sieć to jest wypas :razz: :razz:

To takie jakie zapamiętałem bo słabą pamięć mam. Posiadam od niedawna Gears of War muszę wypróbować.

  1. Counter-Strike 1.6

  2. StarCraft: Blood War

  3. Diablo II

  4. World of WarCraft

  5. WarCraft III: Frozen Throne

CS 1.6

Operation Flashpoint

Armed Assault

TES III Morrowind

TES IV Oblivion

Warcraft3

Moje najlepsze gry to:

NFS Most Wanted, Postal 2 :-D, Mafia, Crysis, NFS Pro Street, Wiedźmin, FarCry, Serious Sam. I na końcu nieśmiertelny Counter Strike w wersji 1.6 i Source (oczywiście steam).

Weście wyjdźcie; wylogujcie się :stuck_out_tongue: Mario Rządzi :!: :smiley:

Ciężko powiedzieć które są najlepsze. Takie BG 1 czy 2 powalały w swoim czasie, a teraz raczej nowych graczy nie zachwycą.

W zestawieniu Top 10 znalazły by się następujące pozycje:

1 i 2) Heroes III i BG II

  1. Fallout 2

  2. Mafia

  3. CS

  4. Guild Wars

  5. Giant Citizen Kabuto ( czy jakoś tak)

  6. GTA SA

  7. Age of Empires III

  8. CIV IV

Poza tym dużo dużo innych na prawdę fajnych, ale tylko w powyższe grałem dłużej niż 2-3 miesiące :smiley:

Penumbra Overture i black pluage!!

:twisted:

fajna ta penumbra polecam ci podobna gre the thing

Grałeś w nią? :slight_smile:

właśnie zaczynam lubie takie klimaty

Ja tam w zbyt nowe gry nie gram z reguły, ale z pewnym trudem napisze TOP 10 moich ulubionych gier :smiley:

  1. Mafia

  2. GTA:Vice City

  3. GTI Racing

  4. Sniper Elite

  5. Age Of Empires II

  6. Trackmania

  7. Industry Giant II

  8. Transport Giant

  9. XPand Rally

  10. Trainz

  1. CoD 4

  2. Jade Empire

  3. Assasin Creed

Final Fantasy VIII …

C64:

War for the Crown II - strategia turowa

Pirates! - chyba wiadomo, remake był na PC :slight_smile:

Mr. Do! - zbieranie wisienek, ucieczka przed słonikami - klonów było mnóstwo ta wersja najbardziej mi się podobała.

Powyższe gry kupiłem zanim powstało prawo autorskie - są to więc legalne piraty kupione w Domach Centrum

PC:

Inter Galactic Batle - strategia taktyczna (walka kilku statków) w czasie rzeczywistym ale w każdym momencie mozna włączyć pause.

Elite II: Frontier - kosmos, handel, walki, modernizacja. Urzekło mnie że cała galaktyka była do oblecenia. Gra nigdy się nie nudzi!

Gabriel Knight III - BARDZO klimatyczna przygodówka, tylko koniec trochę rozczarował.

Half-Life - kultowe FPP. Klaustrofobiczna tajna baza, inteligentni przeciwnicy, niezła muzyka.

Heroes of Might and Magic III - Najlepsza turowa strategia w którą grałem!

Neverwinter Nights - ze wszystkich cRPG ta najbardziej mnie urzekła - fabułą!

Wzruszająca histori Aribeth

Half-Life wszystkie części (gracz bez HL to nie gracz! :stuck_out_tongue: obowiązkowa pozycja)

Quake wszystkie części prócz 4 (obowiązkowe gry! )

Unreal (tylko jedynka! niczego nie można mu zarzucić :wink: )

GTA wszystkie części (można ewentualnie wykluczyć gta sa i 3)

NFS Porsche 2000, Underground 2, Pro Street (reszta się nie liczy :stuck_out_tongue: choć PS trochę jest krótka ale i tak ok…)

Mortal Kombat 2 (najlepsza z całej serii, mk3 mniej mi się spodobało a te nowsze jeszcze mniej… ta co ma wyjść to śmiech na sali :confused: )

to chyba najlepsze gry jakie w ogóle wydano… każdy powinien przejść każdą minimum jeden raz :wink:

Najlepsza grą świata jest STALKER. Ma dużo błędów, średnią grafikę ale takiego klimatu nie ma żadna gra. Zobaczymy czy Clear Sky bedzie równie klimatyczny!

Dlaczego tak uważam? Żadna gra nie daje takich emocji, żadna gra nie ma takiego klimatu, miejsce akcji, dopuki nie poczuje się klimatu to może wydawać się trochę nudna ale potem, gdy zaczyna się misje dla barmana jest super. Te wszystkie lokacje itp … Napięcie jest praktycznie cały czas ze ktoś nas zaatakuje.

Jednak ma kilka błędów, nie mowie tu o błędach technicznych.

Po pierwsze, dlaczego nie ma w grze AK 47/AKM? Jest AK 74 no ale żeby nie było AK 47/AKM to jest szok. Według mnie powinno być więcej mutantów. Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego bronie natowskie na amunicje 5,56x45mm są mocniejsze od broni na amunicje 5,45x39mm która jest dużo bardziej zabójcza. Jeśli chodzi już o moc, to dlaczego jest taka duża rozbieżność siły, pomiędzy dwoma karabinami strzelającymi tą samą amunicją i mając podobnej długości lufy? Różnice są minimalne a w tej grze jedna bron potrafi mieć energie dwukrotnie większą od drugiej. W tej grze pistolet to pistolet, broń która nie nadaje się do niczego, nawet HEADSHOOT nie zabija za pierwszym razem ze słabszej broni :o Powinni brać przykład z Call of Duty gdzie można przejść całą grę z pistoletem w ręku. Bo to nadal jest broń !!

D2 , Heroes 3 i pare innych :slight_smile: