Jakie hasło

Posiadam konto w banku. Wyciągi są zapisywane w formacie pdf w folderze Pobieranie.

Przy próbie otwarcia tego dokumentu pojawia się okno: This document is password protected. In order to view this document, please enter the correct password. 3-krotne wprowadzenie niewłaściwego hasła zamyka okno.

O jakie hasło tu chodzi?

Hasło administratora nie. Hasło dostępu do swojego konta w banku też nie!.

Jak otworzyć ten dokument?

WXP nie żąda żadnego hasła i nie ma problemu z otwarciem.

Pzdr.

maxit , zobacz na stronie banku lub spytaj się w banku :slight_smile:

plik pdf jest zabezpieczony hasłem, na pewnie jest jest to żadne hasło jakie masz ustawione na komputerze (np administratora). Jedyne rozwiązanie, to odwiedzenie strony banku i znalezienie informacji o sposobie otrzymania hasła do wyciągu, lub kontakt z infolinią banku.

a tak na marginesie, to co to za bank?

Rozmawiałem z konsultantem w banku. Bank (Inteligo) nie żada podania hasła do otwarcia wyciagu.pdf. Uważa, że problemem jest Vista. Ja też tak uważam. Skoro XP otwiera bez problemu, dlaczego nie Vista?

Nadmieniam, że firmowy komputer kupiłem niedawno z Vista i NIS-em i jest znikome prawdopobieństwo jakiejś infekcji.

jaki masz zainstalowany program do odtwarzania PDFów? przeinstaluj go lub zainstaluj inny. ja do odtwarzania PDFów pod Vistą używam Foxit Readera.

To jest to! Gratulacje.

Dzięki