Jakie i gdzie / konto bankowe polecacie

Witam was mam pytanie odnośnie konta bankowego gdzie najlepiej je założyć (proszę o pomoc).

-Chce dodać ze konto było by zarejestrowane na osobę prywatną ( prywatna działalność lub niekoniecznie zarejestrowana /tylko wypłaty z konta )

-Nieregularne wpłaty

-Częściowa oplata za prowadzenia konta

Na ten temat na forum przewaliło się już postów i tematów. Proponuję poczytać, nudne się staje ciągłe powtarzanie informacji lub poczytać oferty najpopularniejszych banków.

mBank :wink:

BZWBK-Konto<30

“Uczysz się lub studiujesz? Nie masz jeszcze stałego zatrudnienia, a może właśnie podjąłeś swoją pierwszą pracę? Jeśli masz mniej niż 30 lat i potrzebujesz bezpłatnego konta pełnego dodatkowych korzyści - mamy coś specjalnie dla Ciebie - Konto<30. Żadnych zobowiązań, karta za darmo i dostęp do konta przez 24 h - to tylko kilka z wielu zalet.” dla_ciebie.jpg

PKO inteligo - dużo placówek, bankomatów to podstawowe zalety…

Inteligo

Ja mam w ING konto z lwem student. Koszt utrzymania konta (a właściwie karty płatniczej) to jakoś 1 czy 2 zł miesięcznie. Przelewy przez internet za free do wszystkich polskich polskich banków, wypłaty z bankomatów ING za free i z sieci euronet za 1zł. Jestem bardzo zadowolony. Jak nie jesteś uczniem/studentem to popatrz na konto direct.

http://www3.ingbank.pl/u235/navi/32838

mBank i ING :wink: