Jakie kodek pack?

(zgredzio) #1

Ostatnio miałem Codec Pack - All In 1, ale nie za dobry, jak dla mnie. Miałem jeszcze ffdshow. Może coś innego??

(system) #2

ffdshow + AC3Filter + QuickTime Alternative + RealAlternative i gucio.

(Owenik) #3

ACE Mega CoDecS Pack

(Miniuka) #4

powinno starczyć :slight_smile:

(Pkans) #5

ffdshow + AC3Filter + kodeki microsoftu i wystarczy w zupełności

(Nowy10) #6

najnowszy klite codec pack

(lazikar) #7

Jedyne rozsądne rozwiązanie. Codec packi maja wiele niepotrzebnych kodeków. Naprawdę nie warto instalować ich.

(M Kupczynas) #8

Przy instalowaniu niektórych pakietów kodeków można sobie wybrać przecież jakie kodeki chcesz mieć zainstalowane np w:

:wink:

(lazikar) #9

Problem w tym, ze wystarczy samo ffdshow i real alternative.

(zgredzio) #10

Mi kiedyś wystarczyło ffdshow, z Reala raczej nie korzystam. Ogólnie miałem na myśli kodek packi np. K-Lite.

(Skiff) #11

Dla mnie od wielu lat najlepszy jest codec z m5studio_prv_pl + QuickTime Alternative + Real Alternative

(Msj) #12

nimo codec pack

(FXJ) #13

TYLKO: K-Lite Mega Codec Pack 1.61

(fiesta) #14

Większego g............. to chyba nie ma na rynku codec packów

8)

Żaden, a jak już to tylko:

(Kosior6) #15

Ja mam od dawna tylko te kodeki:

Niegdy nie maiłęm problemów z filmami żadnymi, a do oglądania używam AllPlayera

(darek_d) #16

Zastanowił bym się nad wgrywaniem pełnych kodek pack-ów. Zasada jest taka czym więcej kodeków w komputerze tym później większy problem. Jeżeli już to tylko podstawowe. Radził bym się dobrze zastanowić - niektóre kodeki "gryzą" się ffdshow (miałem u siebie takie problemy i całkowicie zrezygnowałem z ffdshow)

(FXJ) #17

A K-lita wypróbowałeś? Bo ja z niego już od roku korzystam (z każdej kolejno wydawanej paczki) i wszystkie filmiki mi chodziły poprawnie, i mogłem je otworzyć w Windows Media Player, BSplayer itd..

(fiesta) #18

A po co Ci inne ?

Wystarczy dodatkowo AC3 filter i OGG do dźwięku i wszystko ma śmigać

8)

(pikaczu) #19

witam

ja od niedawna instaluje z k-lite mega codec pack, tylko takie kodeki: ffdshow + quick time + real + program mpc do odtwarzania. i dziala mi wszystko.

(Moszeusz) #20

Zdecydowanie K-Lite Mega Codec nie ma filmu jakiego dzięki tym kodekom nie otworzysz a ostatnio paczka została znacznie zmniejszona i jest bardziej wydajna.