Jakie kodeki pod Millenium?

(looq) #1

Witam. Mam taki problem że nie wiem jakie kodeki dobrać pod Windowsa Milenium. Próbowałem różnych kombinacji już, a kLite pack pod Milenium wcale się nie chciał zainstaloawć i wyskakiwał bład niezgodności systemu. Procek to duron 900 MHz.

Pozdrawiam.

(Seba86mu) #2

Odinstaluj kodeki, które instalowałeś dotychczas (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow.

(XMan) #3

Miałem Millenium i podobny komputer.

Potwierdzam że najlepsze będą FFDShow.

(suchmen) #4

ja na durona 900 i jak masz ze 128 ramów lub więcej-polecam windows 2000 professional.millenium to niestety nieudany system moim zdaniem

(SilberPunkt) #5

Ja polecam MPlayer z nakładką czyli MPUI - świetny odtwarzacz multimedialny zawierający w sobie chyba wszystkie niezbędne kodeki - odpada problem instalowania kodeków! Używam od prawie roku i jeszcze nie miałem ani razu problemów z odtworzeniem filmów w przeróżnych formatach. Do pobrania na http://www.dobreprogramy.pl oczywiście...

:roll:

(fiesta) #6

A co ma piernik do wiatraka ??

czy jak komuś w aucie nie bedą działały wycieraczki to mu polecisz inny model samochodu bo ten co ma jest felerny ??

(looq) #7

Dzięki za odopwiedzi.

Ta siedzi cos około 400 ramu nie pamietam ile dokładnie. A zbytnio nic nie moge zrobić na tym kompie bo to nie mój ;d więc napisze za kilka dni co pomogło otworzyć filmy na tym kompie ;d.

(XMan) #8

Do odtwarzania filmów musisz jeszcze zainstalować prawidłowo biblioteki DirectX :

viewtopic.php?f=7&t=213229

Najlepiej sprawdż na jakimś ,,lekkim" odtwarzaczu np. CinemaPlayer :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ayer+1.6.8

(looq) #9

dzięki za wszystkie odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie gdzie znajdę jakiś kodek do odtwarzania rmvb.Bo nie mogę zainstalować Real Alternative pod Milenium chociaż powinny działać pod Milenium??

(Seba86mu) #10

>> Real Alternative <<

Dlaczego nie możesz zainstalować ? Jakiś komunikat błędu się pokazuje ?

Real Alternative powinien bez problemu działać na Windowsie ME.