JAkie ma wymiary pudełko od głosników modecom mc-s1?

Orientuje się ktos jakie wymiary ma pudełko od głosników modecom mc-s1(tak miej więcej) bo jutro mam zamiar jechac do gdańska autobusem i nie wiem czy jest sens się tłuc.

Opis produktu

MODECOM MC-S1 to znakomite rozwiązanie dla osób pragnących wzbogacić swoje doznania multimedialne. Doskonała jakość dźwięku tego zestawu przewyższa zdecydowanie głośniki wbudowane do komputerów przenośnych, czy monitorów. W tyle pozostawia również zestawy 2.0 oraz wiele zestawów 2.1 w tym segmencie.

Subwoofer pozwala uzyskać odtwarzanej muzyce prawdziwie głębokie brzmienie. Satelity zapewniają czyste soprany. Obie satelity zostały wyposażone w wygodne uchwyty umożliwiające łatwe zawieszenie ich na ścianie.

Od strony funkcjonalnej zestaw MODECOM MC-S1 oferuje wszystko, co jest potrzebne aby cieszyć się komfortem użytkowania i doskonałym brzmieniem głośników komputerowych. Zestaw ten wyposażony jest w regulację głośności w pilocie przewodowym. Pilot posiada również wejście audio. Port audio pozwala w szybki sposób podłączyć np. odtwarzacz MP3 lub inne źródło dźwięku.

Producent Modecom

Gwarancja 2 lata

ilośc głośników 3 szt.

ilośc głośników satelitarnych 2 szt.

głośnik niskotonowy [subwoofer] tak

moc głośnika satelitarnego RMS 2.50 W

moc głośnika niskotonowego RMS 5.00 W

łączna moc zestawu RMS 10.00 W

min. częstotliwość przenoszenia 30.00 Hz

maks. częstotliwość przenoszenia 20.00 kHz

ekranowanie magnetyczne tak

regulacja głośności tak

pilot tak

przewodowy

wymiary głośnika satelitarnego 91 x 144 x 76 mm

wymiary głośnika niskotonowego 130 x 215 x 180 mm

wersja produktu BOX

kolor czarny

http://www.ceneo.pl/3082980s

icosie , pytanie brzmiało

Nie widziałem pudełka, ale jest na pewno nie większe niż 50x50c50cm

Też prawda, nie przyuważyłem tego szczegółu, sorka za spam. Pudełko ma około 48x52x37cm.