Jakie męskie perfumy na jesień

To jest w Spray-u czy trzeba się tym nacierać ?? :wink: Nie dostanę od tego odparzeń uczulenia? Pachnie czym się od tego??

Dior Homme. Klasa elegancja i szyk. A jeśli chcesz czegoś co się spodoba dziewczynom to kup sobie feromony

Kogucie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 polubienie

.A to działa? Nie jest tak, ze to po prostu podnosi jedynie pewnosć osoby, która tego na siebie użyje?

Działa, od pewnego czasu testuje pheromone essence i miałem już kilka sytuacji, które sprawiają, ze wiem, ze nie jest to placebo Różnie to działa na różne kobiety ale działa. Rano dzisiaj sobie zaaplikowałem te feromony. Poszedłem do fryzjera, a właściwie fryzjerki i zaczęły się jaja robić jakieś, po kilkudziesięciu sekundach fryzjerce zaczął się plątać język, spadały jej narzędzia pracy, dostała wypieków, powiedziała że nie wie co się z nią dzieje i że przeprasza, hehehe. Ogólnie aż takiego efektu to nie daje ale widocznie na tę fryzjerkę zadziałały porządnie.

Może ona po porostu chora była, albo choroba ją łapała i stąd takie dziwne zachowanie? :smiley:

1 polubienie

Niby cały ten ałun się nie nadaje jak ktoś się poci jak świnia / mysz / szczur.

https://youtu.be/O_Nm-hbZs7A?t=399 albo nie na lato po prostu…

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Używasz ich codziennie?

Tak, chociaż pheromone essence kupiłem sobie raczej pod kątem pracy. W pracy pomagają, poważnie, ma się respekt, to co szef innym nakazuje zrobić to ciebie o to prosi, dobre relacje z osobnikami tej samej płci, nie tylko kobietami. Warto spróbować aby zobaczyć czy to działa. Jak dla mnie dziala.

Mam wrażenie że faceci coraz bardziej to baby. O ile jeszcze pytanie jest o perfumy to już wyróżnianie jesieni jest dla mnie tym jak pytanie o kolor paznokci na sobotę.

To nie wrażenie, chodzą w leginsach, rurkach, golą się na całym ciele.
Jeszcze kilka lat i będą w żabotach i rajtuzach z koronkowymi kieckami latać.