Jakie minimalne wymagania aby Win dobrze działał?

Mam pytanie jaki jest potrzebny minimalny sprzęt aby mieć Win 7 Ultimate ?

I jeszcze jedno zna ktoś jakiś sposób co zrobić aby na Win 7 Ultimate działał CS 1.6 Steam ? Bo działa ale są ogromne pingi

enderius , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

to ci powiem tak jak instalowałem win 7 na acerrze pentium centrino 1.7 ghz 1gb ramu i chodzi bez zajakniecia karta graficzna zintegrowana do intela chyba 950 i śmiga ładnie nawet bardzo śmiał bym twierdzić że szybciej od xp,ale np juz na eeepc 1005ha cs nie chodzi juz tak płynnie jakies 15 do 19 klatek na sek

Na moim kompie jak z podpisu siódemka też chodzi bez zająknięcia…

A wiecie może co zrobić żeby Cs działał ??

Bo działa ale jak na XP mam 20 ping tak na 7 po ok. 150

Zależy co się robi na komputerze,XP na 512 MB ram też dobrze działa,ale jeśli dorzucimy do tego jakieś nowe gry,już nie jest tak ładnie.Generalnie system Win 7 potrzebuje min 1 GB ram,aby był sens go instalować,wiadomo,że Win zawsze był łapczywy pod względem zużycia pamięci,co do gier na lapku,zwykłe laptopy nie są do gier,bo mają słabsze procesory i karty grafiki,odpowiednie “game” laptopy są dużo droższe i ciężko je rozbudować

To ja zapytam o swoja konfiguracje. Win7 chce postawić tylko do typowo biurowych zastosowań i internetu, bo nie gram prawie wcale, grafika tez sie nie zajmuje zawodowo… a komp ma parę lat a XP juz mi sie znudził (mam tez Ubuntu na innej partycji) i chciałbym cos na czym będzie sie przyjemnie siedziało wieczorami :wink:

Specyfikacja PC:

AMD Athlon 64 1.8Ghz 1GB RAM DDR400 (moge w sumie dołożyć jeszcze 1GB)

RADEON 9550 128MB AGP

Partycja przeznaczona na System: 30GB

Jakieś sugestie co do zmiany, by Win7 U działał żwawo i nie mulił sie? (czy moze to co jest wystarczy) :?:

N moim starym kompie Win seven niestety się mulił. Zauważyłem że procek nie wyrabiał(często wisiał na 100%). Strony przewijały się mało płynnie, Flash się ślimaczył, java tak samo.

Ogólnie była gorsza wydajność niż na XP.

Config mojego starego kompa:

AMD 64 3000+ @ 2.2GHz (s.939)

GPU: Gigabyte 8600GT

RAM: 2GB Kingston

HDD: WD 250GB

Z tego co zaobserwowałem do sprawnego działania Siódemki potrzebny jest dwu rdzeniowy procek. Na jednym rdzeniu nie ma sensu instalować sevena.

Ale to tylko moje zdanie :wink:

Aha, dzieki. W sumie XP jest wystarczający do moich zastosowań, dobrze ze mam alternatywne w postaci Ubuntu.