Jakie mp3 + słuchawki na rower?

Ostatnio chciałem kupić słuchawki NAUSZNE akg 414 (26p) i jakieś mp3 na rower

ale nie wiem co by było lepsze jakieś dobre słuchawki dokanałowe czy takie nauszne

do jazdy na rowerze. I jeszcze jakie mp3 wybrać ?

Wszystko razem do 180 zł

Na rower to żadne, chyba że cię interesuje szybka wizyta w szpitalu :stuck_out_tongue:

interesuje ;p

I tak możesz sobie odpuścić dokanałowe, zagłuszają zbytnio otoczenie jak na rower. Ja bym kupił słuchawki douszne i tego Creativa Zen http://pl.europe.creative.com/products/ … duct=16424 nie ma wyświetlacza, którego raczej i tak nie będziesz wykorzystywał podczas jazdy, jest tani i markowy. Ewntualnie doradzam jakiegoś Sandisca

Creative Zen Stone + Koss Porta Pro :wink: ale to wyjdzie ponad budżet :wink: jakbyś pomyślał nad innymi słuchawkami np. Koss Spark Plug albo Creative EP-630 to wyrobiłbyś się :wink: ale one są dokanałowe :wink:

a może jeździ na BMX albo na jakimś rowerze do downhillu/freeride i innych takich i w szpitalu jest stałym klientem? :smiley: jezu, z takim myśleniem to się boję zapytać co sądzisz o jeździe brakeless (bez hamulców) xD

Dorośniesz, będziesz miał inne myślenie i inne obawy niż zadanie pytania :stuck_out_tongue:

:wink: