Jakie myszy polecacie.....?

A4 Tech są dobre, ale wg. mnie najlepsze myszki robi genius. Miałem już chyba z 5 myszek i musze przyznać że najbardziej podoba mi sie myszka geniusa :stuck_out_tongue:

moja%20myszka.JPG

PS Madzia to ty na tym avatarku???

ja mam myszke optyczną Samsunga i też na nią nie narzekam

Jeżeli tak to powiedz coś więcej o sobie :smiley:

No tak… Masz rację… U mnie decyduje świeżość :mrgreen:

to chyba sa dobre, jak tak ciagle trzeba je zmieniac :smiley:

Tak wygląda moja

A4-TECH WOP-35 PS/2 Optyczna

a4tech_mysz_navigatoropto325ps2_4280.png

Już miesiąc ja mam i ani jednego problem z nią nie miałem

A moja tak

myszka.png

Też fajna ile za nia dąłeś

Dałem za nią coś ok. 20-25 zł. To jest nowmalna myszka kulkowa ale bardzo fajna i ma taki ergonomiczny kształt.

A moja to optyczny Media-Tech Optix :lol: Jestem z niej bardzo zadowolony :smiley:

Myszka2.JPG

Prócz tego, co już w tym topicu napisałem, to ja z kolei odradzam myszki od MediaTech… Miałem niedawno jedną… Na USB, ale co 10-15 minut przerywała na 2-3 sekundy, albo w ogóle odmawiała współpracy - trzeba było ją odłączyć i podłączyć po 10-15 sekundach ponownie.

najlepiej optyczna ale z przewodem bo wiecej kasy wydasz na baterie niz na ta myszke :slight_smile:

Niekoniecznie kupi akumulatorki i może sobie ładować. :smiley:

no tak ale potrzebne sa 2 pary a jeden akumulatorek kosztuje ok 10 zl

I tak taniej niż kupować baterie. Inwestycja szybko się zwraca. :smiley:

no tak jak mam mysz optyczna z przewodem i jestem zadowolony firmy easy touch wczesnij mialem logitech-a one touch i tez bylem zadowolony :slight_smile: lecz najgorsze jest to w myszach z kulka ze trzeba je czyscic

Mam to samo zdanie :smiley:

Mam identyczną opinię nt. produktów tej firmy ;]

Co zaobserwowałem w swojej myszce optycznej nie lubi podkładek myszak na nic sama skręca zjerzdźa warjuje a na stole już chcodzi bezproblemu

TYLKO LOGITECH, najlepiej OPTYCZNY,

naprawiam KOMPY i uważam że A4TECH to nie to,

a co do MEDIA TECH wolę sie mówić bo musiałbym niecenzuralnie!

No tak… Zapomniałem jednoznacznie ustosunkować się do myszek bez “ogonka”. Więc naprawiam to ‘niedopatrzenie’ :slight_smile: Co tu dużo pisać - ODRADZAM :!: Raz - to konieczność ładowania co pewien czas akumulatorków (nawet, gdy jest kilka na zmianę, to ‘trza’ się fatygować). Dwa - po co takie bajery, które dla mnie osobiście w niczym nie pomagają. Trzy… Spotykałem się z takimi myszami tego typu, gdzie Quake 3, czy inne FPP, to była masakra - w odwrotnym tego słowa znaczeniu :stuck_out_tongue: No i wreszcie cztery - cena - są droższe… :?

PS. Jak już kupować (powtórzę - ja odradzam), to radiową, nie na podczerwień, bo takie też można jeszcze spotkać.

Po przeczytaniu tych wszystkich waszych rad ,wiem już,że na pewno kupię mysz optyczną A4-TECh,bo jesli chodzi o Logitech,to ceny mnie troche przerazaja.Dziękuję za pomoc,bo bez niej pewnie znowu kupiłabym jakiś szajs :wink: Pozdrawiam

ps.Tak,to moja fotka z lewej strony.