Jakie najlepsze głośniczki w telefonie?

Witam po raz kolejny :slight_smile:

Tym razem chciałem sie dowiedzieć jaki telefon kom. ma najlepsze głośniki ? - głośność, jakość dzwięku, ,basy" (?), jak sie otwiera nutke w foramcie mp3.

Z tego co czytałem to chyba Motorole mają teraz najlepsze głośniki pod tym względem, bo aż 22kHz

Dobrze myśle ?

Musze cie zmartwic- podobno Sony ericsson wypuszcza 25 kHz glosniczki i to komorka chyba w800 i jak sie nie myle ma je

N 6020 ma dobry głóśniczek i jest bardzo głośna. Ale nie ma mp3

jak do tej pory to faktycznie Motorole mają najlepsze głośniki, sam jestem posiadaczem Motoroli i mogę to potwierdzić

Taaak i teraz każdy będzie pisał, że jego telefon ma najlepszy głośnik :?

chyba śnisz…

moja siostra ma n6020 i słuchając jej “melodyjek” żygać się chciało dodatkowo takie ciche ze nie wiem…nawet mój sagem my400x ma lepszy… :roll:

moim zdaniem sagemy mają dobre głośniczki…bass też daje ;p

a umiałeś :shock: podgłośnić

Ja za zeta telefonów nie kupuję. Więc możesz się mądrzyć

  1. ja wyrażam swoją opinię a ty wyzywasz :?

  2. podgłosiłem na maksa.

  3. a, uważasz że telefony za złotówkę sa złe? nawet jeżeli bierzesz najwyższy abonament? 4. wcale nie kupiłem swojego sagema za 1zł :slight_smile:

  4. ja wypowiadam jedynie swoją opinię.

Temat bez sensu bo:

a)wywołuje kłótnie,

b)

c) nie wierze, że ktoś dokładnie wsłuchiwał się w ten sam dźwięk generowany przez więcej niż 2 telefony jednocześnie.

Mi chodzi o kHz o własnie taki przykład jak podał tomus 250.

Motorole mają ( te nowsze modele ) 22kHz , a SE w800 juz ma 25kHz o to mi chodzi.

A SE k750i ile ma kHz ? i dobra jakosc dzwieku ? Bo Motka L7 i V8 mają juz 22kHz…

moim zdaniem najlepiej by było gdybys poszukał w googlach :? bo większość na 90% nie wie tego i też tam zajrzą ostatecznie.

Jak narazie najlepsze mp3 miałem w motoroli e1000 z alternatynym softem, a miałem już dużo telefonów.

To chyba nie słyszeliście muzyki w Sharpie GX30i

Nie wiem czy nawet SE K750i ma lepszy głośnik od Sharpa.

A o Sharpie 904 to nawet się wypowiadać nie będe - MASAKRA totalna!

zalezy tez do jakiej ceny telefon bo wiadomo ze te drogie maja dobre glosniki

SE k750i , Motorola L7 i V8 SLVR- chyba rozumiesz jaka cena ! :-x .

SHARP GX30i - ale czy go dostane w jakiejś z naszej sieci ? Bo nawet w komisie nigdzie go nie widziałem…

Ja porównywałem k750i i 6230i to głośnik wg. mnie lepszy ma Nokia. We wszystkich SE mp3 brzmią tak jakoś dziwnie, inaczej niż na Nokiach czy Motorolach (mam na myśli SE: k300, k508, k700, k750)

Mam w domu dwie nokie 6230i. Jakość ok, ale za cicho grają, nie wiem może na nowszym sofcie grają głośniej te mają v3.50. Na słuchawkach perfekcyjnie :smiley: