Jakie najlepsze sterowniki do Radeon 9550?

Witam!

Posiadam Radeon-a 9550 i szukam sterowników, aby wyciągnąć w CS 1.6 jak najwięcej fps! Miałem D.N.A. Drivers osiągałem 99fps jednak sXe nie chce mnie przepuścić z tymi sterownikami :/, mógłbym grać na serwerach z VAC, ale mam jeden naprawde fajny z sXe, Obecnie mam Omega drivers 4,8 i mam 60fps i jakoś dziwnie mi się gra, na 3,8 było wiecej fps i lepiej mi się grało lecz osiągałem 70-80. Czy istnieją jakieś sterowniki z których wyciągne 99fps ale żeby sXe nie blokowało?

Proszę o pomoc! z góry thx

Polecam ATI Omega drivers:

http://pclab.pl/file1457.html

Ja mam 9600XT i spisują się najlepiej ze wszystkich które testowałem :wink:

piotrekbmx polecam przeczytać treść mojego posta!

aha sory nie doczytałem #-o

A próbowałeś może zainstalować sam oryginalny sterownik bez CCC?

kamil1992 , pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (najlepsze sterowniki od ATI dla Twojej karty graficznej, ale nie wiem, jak z tym sXe).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).