Jakie polecacie gry?

(Admin) #1

Jakie polecacie teraz warte uwagi.

Mam teraz trochę wolnego czasu i z razcji tego chciał

bym w coś ciekawego pograć ( najlepiej PL )

Pozdrawiam.

Zmiana tytułu

Asterisk

(Duch) #2

nie ma teraz nic ciekawego!! w sumie wiele zależy od tego w co lubisz grać !!

z nowych (w miarę gier) to zagraj w Dooma 3!! gra mocno przereklamowana dla posiadaczy komputerów z NASA!! jeśli lubisz się pościgac to będzie okazja, takie tytuły jak Juiced czy NFS Underground 2 lub dla rajdowców nowa odsłona Colina McRae!! tylko na te tytuły czekam bo inne są wedlug mnie mało ciekawe i panuje spory zastój na rynku gier PC!!

(Sumowski) #3

ja tam nadal sie mecze w SOF2 i Jedi Academy, a no i oczywiscie coraz czesciej gram w GTA VC Multiplayer 8)

(Partia) #4

Hey,

Ja gram teraz w 3 część Thief'a - jeśli grałeś w poprzednie - ta jest równie fajna. :slight_smile: Ma tylko jeden minus- mocne wymagania sprzętowe.

Pozdrawiam

p.s. Doom3 - szkoda czasu na to ...

(Xiao19) #5

hihih jak chcesz grac to kup sobie konsole np. PSX 2 i zagraj w GranTurismo, Evil Cry, Resident Evil, Silent Hill, Chrono Cross

Final Fantasy czy ISS Pro Evolution

ale tylko na konsoli bo na PC to wyglada okropnie hihihi

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Siekiera666) #6

jakie gry lubisz po czytaj ankiete w jakie gry gracie

(Dragonlnx) #7

America's Army, Moon Project <- I Nie Ma Mocnych ...

(S Man1) #8

Te z serii Tom'a Clancy, czyli:

:arrow: wszystkie części Ghost Recon

:arrow: wszystkie części Rainbow Six

:arrow: Splinter Cell

Nie grałem we wszystkie, ze względu na słaby sprzęt, ale jeśli są przynajmniej tak dobre jak te w które grałem to gorrrrrrąco polecam

:Fade-color:

(Magik) #9

Jako fan RPG polecam Diablo , Morrowind i Sacred. Z trochę starszych Baldurs Gate.

(Romek1990) #10

Ja teraz gram w DOOMA III oraz w Quake III!!Uwielbiam w nie grac polecam :smiley:

(system) #11

Strategiczne Górą :jupi: :smiley: :smiley: :-o :smiley: :smiley: :!:

(Tomi15 15) #12

Call of Duty

Doom3

Diablo

(Failap) #13

doom 3 !!

(Karolo010) #14

Zapodaj swoj sprzęt i w co lubisz grac ? :]

(Dudas bad boy) #15

Eeeee odkopaliście temat z 2004 r. :x

(Failap) #16

celowo :stuck_out_tongue:

(M Sexy) #17

Ja gram w Call of Duty 2 MP, F1 Challenge (Tylko na kierownicy) i w puzzle :x :mrgreen: Polecam te gry :slight_smile:

(Failap) #18

celowo :slight_smile:

(Mateusz Golebiowski) #19

W obecnej chwili wróciłem do klasyków gier przygodowych i polecam w szczególności:

Syberia1 i 2 , Still Life , The Black Mirror , The longest jurney ( w 2 nie grałem czekam jak trafi do extra klasyki za 20-25 zł :smiley: ) ,

Z RPG: NWN 1 z dodatkami , Sacred , Diablo 2 z dodatkiem , Gothic 1 i 2 z dodatkiem

Ze strategi: Tylko gram w obecnej chwili Warhamera 4000 Dawn of War , i Disciples 1 i 2

(Mama 1969) #20

America's Army :2gunfire:

Command & Conquer 3: wojny o tyberium

Soldat - Polecam!! :snipersmile:

Blow everything UP Net 2007- strzelanina 2D