Jakie programy do odtwarzania filmow

Zakładam ten wątek bo nie mogę w tej chwili użyć przeglądarki żeby samemu poszukać . Zrobiłam formata i potrzebuje waszej pomocy . Chciałabym jakis pakiet programow dzieki którym mozna oglądać filmy na kompie , bo jak sama zacznę wgrywac to napewno zaraz zaśmiece znowu kompa .Z góry dziękuje 8) I jeszcze moze zaproponujecie jakieś programy , które warto mieć :slight_smile:

K-Lite Codec Pack

To kodeki.

A do odtwarzania polecam programy: AllPlayer, lub SubEdit-Player.

GOMPlayer

The KMPlayer

W pakiecie jest przecież MPC, może nie jest najładniejszy, ale ma dodawanie napisów i parę innych przydatnych funkcji.

GOM Player - do odtwarzania filmów

FFDShow - zbiór bibliotek dekodujących filmy (DivXy, Xvidy itp) - umożliwia oglądanie filmów (GOM wprawdzie ma własne wbudowane kodeki i nie potrzebuje tej paczki, ale jakbyś chciała oglądać w jakimś innym programie filmy to może sie przydać)

7-zip - bardzo dobry i darmowy, a także lekki menadzęr archiwów (rar, zip, 7z …)

Abbyy FineReader - skanowanie dokumentów i rozpoznawanie pisma (przydatne jeśli nie chce ci się przepisywać tekstu np ze zdjęć)

Alcohol 52% - tworzenie wirtualnego napędu DVD

Ashampoo Burning Studio - Nagrywanie płyt CD i DVD. Takie lżejsze Nero (bez śmieci)

Foxit Reader - lżejszy odpowiednik Acrobat Reader’a (do odczytywania dokumentów w formacie PDF)

KeePass - programik, dzięki któremu nie bedziesz musiała pamiętać wszystkich haseł. Wystarczy ci znać tylko 1 - do bazy danych, którą tworzysz i w której są zapisane wszystkie inne

OpenOffice - darmowy pakiet biurowy (jeśli nie korzystasz z bardzo zaawansowanego formatowania, nie piszesz makro w VisualBasic w arkuszu kalkulacyjnym jak najbardziej jest w stanie zastąpić pakiet biurowy od Microsoftu)

Opera - bardzo dobra, lekka i szybka przeglądarka internetowa oraz klient poczty i czytnik kanałów informacyjnych RSS. I co ważne… o wiele bezpieczniejsza niż Internet Explorer.

Unlocker - jak nie będziesz mogła czegoś np usunąć to klikasz prawym przyciskiem myszki na pliku, klikasz w menu w “Unlocker” i już będziesz mogła usunąć śmiecia :smiley:

XnView - chyba najlepsza z darmowych przeglądarek grafiki… z resztąte płatne niekiedy też jej ustępują

  • ALLPlayer

  • SubEdit Player (polecam)

  • Windows Media PLayer (systemowy)

  • Dziobas Rar Player

i wiele wiele innych :wink:

@____@ tymi programami na pewno odtworzę filmy,a już z pewnością OpenOfficem :hahaha:

Ja polecam ALLplayer jak ktoś chce to może go pobrać z rapida (mowa wersja 3.3)

http://rapidshare.com/files/127257172/allplayer3.3.exe

WMP + FFDShow.

ehh. no fakt. do oglądania filmów się nie nadają :smiley: po prostu nie przeczytałem dokładnie postu, a rzuciło mi się w oczy tylko “pakiet programów” :smiley:

BESTplayer 2.04

Gom Player ROX :slight_smile: