Jakie programy używacie?

zapraszam do ankiety :lol: :slight_smile:

Osobiście do nagrywania używam programu Deep Burner (darmowy - dowiedziałem się o nim dzięki wortalowi)

Miałem Nero, ale ma on za dużo funcji, których nie używam i przez to dużo waży (250MB), a Deep Burner tylko 20 :), a nagrywa tak samo jak Nero.

Do przegrywania płyt CloneCD ze względu na jego dobre wyniki i banalnie prosty interfejs, a co za tym idzie łatwość i szybkość obsługi…

ashampoo burning room - po prostu debeściak ;]

Ja używam Nero, a przy okazji jaki program ma funkcje nagrywania obrazu płyt w formacie *.img ?

Na pewno ashampoo burning room, alcohol, imgburn (darmowy) jak i większość innych które nagrywają obrazy płyt. Nero zresztą też powinien :slight_smile:

mam Nero do nagrywarki ale nie chodzi bo mam zainstalowany Vista Transformation Pack. Nagrywam teraz DeepBurnerem i CdXP Burner Pro

ja uzywam Nero 7

Nie wiem co zaznaczyć w ankiecie, bo używam kilku programów:

Alcohol 120% - do nagrywania obrazów na płyty

Deep Burner - do tworzenia płyt z danymi

Ultra ISO - do tworzenia obrazów ISO (czasami Alcohol nie wystarcza :stuck_out_tongue: )

Nero 7 :wink:

Ashampoo Burning Studio 6 jest najlepszy!

Heh no niestety Nero wyjeżdża z błedem o nieobsługiwanym formacie pliku :smiley:

To spróbuj ashampoo - nigdy nie wyjechał mi z błędem lub droppix ewentualnie darmowym imgburn

K3B , nie spotkałem się jeszcze z lepszym.

NTI CD&DVD Maker 6.0 Gold Edition

DeepBurner i CloneCD

ja uzywam nero i alcohol120%

Ja używam nero ale czasami korzystam z Alcohol. :stuck_out_tongue: