Jakie ramy dokupić?

Witam,

mam pytanko, obecnie posiadam tylko 512mb RAM 667Mhz firmy Goodram, chciałbym dokupić, albo całkowicie zamienić, zastanawiam się nad zakupem Kingstona 1GB, czy byłby to dobry wybór, bo widzę że są w dość niskiej cenie, tj tak do 90zł. Czy lepiej byłoby dokupić 512 Goodram’a?;>

pozdrawiam i dziękuję.

lepiej dokupić drugą kość ram-u tego samego producenta o tych samych parametrach technicznych - pojemność, timingi.

najlepiej :slight_smile:

unikniesz problemu braku współpracy kości

ja mam dwa Kingstony i dobrze współpracują

jeśli nie chcesz tego samego producenta to

lecz pojemność nie musi być taka sama

musi jeżeli chce mieć tryb Dual Chanell

aha ;> a jeżeli bym sprzedał te Goodramy to czy opłaca się zamienić na Kingstona?

pozdrawiam.

nie opłaca sie.

Jezeli masz zamiar miec w tej chwili 1GB ram’u to poprostu dokup te 512 ram goodram poniewaz wydasz mniej kasy.

Goodram i Kingston sa to jedne z najlepszych producentów pamięci RAM. I jeżeli chodzi Ci o firme ram’u to wydaje mi sie ze Goodramy są troszkę lepsze :wink: (ale to tylko moje zdanie)

Jak zmienić to już na Goodram PRO 900 lub A-Data Vitesta Extreme Edition 800+ 4 CL lub też Patriot Extreme Performance LLK 800 MHz CL 4, opłaca się zmieniać na te pamięci tylko wtedy kiedy masz zamiar mocno kręcić.

Jak mocno nie kręcisz to dołóż 512 MB też Goodram i pamiętaj żeby nowa pamięć miała takie same parametry jak obecna.

dzięki. hmm, czy ja wiem czy taniej mi w ten sposób wyjdzie? sprzedam za 50zł, a nowe 1GB kupię za 70zł z gwarancją :wink:

pozdrawiam.