Jakie RAMY i płyte Gł

Chciałbym kupic Ramy i płyte główną

ramów 4 giga

najlepiej w dualu 2x2 800mhz i w miare tanich

Dostępnych w lublinie najlepiej

oraz płyte główna do tego na AGP gdyz mam grafike GF6600GT i nie mam mozliwosci jej wymiany

Procesor to Pentium 930 2x3 gh i 2 dyski SATA

zawsze mailem płyty gł. aasusa

Nie wiem po co ci 4gb ramu, ale jak już to:

Foxconn P35A-S

2x2x1GB Patriot LLK CL4

Może najpierw podaj budżet.

A nie pisałem ze na AGP płyta ma byc?

Budżet ok. 500-600 zł oby jak najmniej

Chce kupic ramy bo moje maja błedy CRC i po testach kośc siada jedna

Za tyle kasy to masz:

Foxconn P35A-S

2x1GB Patriot LLK CL4

i jakiś 8600GT na PCI-E ja nie wiem po co się pakujesz w płytę na AGP oO

bo mam jeszcze grafe na AGP i nie chce zmieniac narazie bo nie bede jechał po kosztach i kupował jakiejs grafy po to aby miec PCI-E

A niedługo moge wymienic płyte główną i grafe (wydatek na płyte wiem wiem)

Jakąś grafę ? ty chcesz porównywać 6600GT do 8600GT ? :lol!:

Człowieku nie wiesz co czynisz, jak kupisz tego Foxconn’a/Abit’a IP35/DFI BI P35 to wcale ich wymieniać nie będziesz musiał.

ja wcale nic nie porównuje

tylko nie chce kupowac teraz grafy :confused: a ramy mam zepsute czaisz?

NIE,NIE CZAJE.

Kupujesz płytę pod AGP po to żeby potem ją sprzedać razem z grafą i kupić nową płytę razem z grafą oO Tak jakbyś tego od razu nie mógł zrobić.

ramy ddr czy ddr2?? ale twoja wymiana bez zmiany karty graficznej nie ma sensu;/

zacznijmy od tego, że płyty główne z agp nie są już wlaściwie produkowane…grafa 6600gt to szrot choćby 7300gt (pci-e) będzie wydajniejszy… aby w ogóle wymiana sprzętu miała sens musisz złożyć jakieś fundusze + sprzedać to co jest jeszcze sprawne (grafa,płyta, proc)… i nie kombinuj anie nie mędrkuj w stylu mam 6600gt i nie chcę byle czego na pci-e - bo nie masz pojęcia o czym piszesz… agp i ddr2 800 się wykluczają właściwie…

serenity15 , po pierwsze zamiast tych 4 GB RAMU weż 2x1GB 800 MHz bo na takiej grafice co masz to na 64 Bitowym systemie nie pojedziesz sobie. A co do płyty głównej to jak koledzy proponują weż Foxconn’a P35A-S bo pakowanie sie w AGP jest bez sensu…