Jakie RAMy?

Witam

Mam zamiar wymienić pamięci RAM, aktualnie mam 256MB Kingmax 400.

Mam zamiar wymienić całe, a stare wyrzucić, tlyko jakie wybrać ? Chce dwie kości po 512MB identyczne, poniewaz mam płyte z Dual Channel. Firma to Kingstone lub Twinmos, i tu sie wacham. Bo słyszałem że Kingstony mają bardzo dobrą opinie i są super :slight_smile: Ale znajomi zajmujący sie komputerami już ladne pare lat, mówią żebym brał Twinmosy bo mają mniejsze opóźnienie (Latency 2,5) A znowu kingstony mają wieczystą gwarancje :smiley: Cena ta sama…

Chodzi o to żeby komp był stabilny, i dobrze chodził. Które polecacie ?

P.S. Konfiguracja kompa: Płyta głowna ECS N2U400-A (chipset nForce2 Ultra 400) Procek Athlon 2500+ BARTON, dysk 80GB Maxtor, grafa GeForce 4 MX. Ale mam nadzieje że nie powinno być problemów w dołożeniu ramu to mego kompa…

jak bedziesz wyrzucał te 256 to daj znac szkoda wyrzucać mi się przydadzą

Powiem tak :slight_smile: Mój kuzyn ma Kingstony ,a Ciocia Twinmosy pracowałem na obydwóch PC’tach i prawde muwiąc nie widze durzej różnicy :slight_smile: w twoim przypadku brał bym Twinmosy :stuck_out_tongue: pozatym moja Ciocia ma podobnego PC do twojego i chodzi u niej szyko i stabilnie pozatym ona włancza komputer raz na tydzień i pracuje na nim z 1-2 h :smiley: a co do gwarancji to ja 5 lat miałem na bardzo starym i słabym procku 128 ramu jakiejś ruskiej firmy (nie pamiętam nazwy) i PC chodził szybko i stabilnie

Ja bym brał Kingstony przekonałem się do tej firmy… i można podkręcić troche :lol:

Ja bym wziął Kingstony ponieważ sam na takich jadę i jestem zadowolony. No i ta wieczysta gwarancja;)