Jakie są dobre programy do ściągania na SDI

(Duda) #1

Siema.Mam problem,łącze się z internetem przez SDI.Macie jakieś dobre programy do ściągania przez SDI ?

Wpisujcie pomysły ! :slight_smile:

Update

Przenoszę z Problemy do :arrow: Oprogramowanie

Golden Finger

(Axeoth) #2

:shock: yyyyy....

Po interesujące programy zapraszamy do działu "programy" na vortalu. Programom wszystko jedno, przez co się z internetem łączysz jeśli je odpowiednio skonfigurujesz. :?

Zresztą coś mi tu zajeżdża robieniem z nas idiotów :smiley:

(Golden Finger) #3

Brak ci weny??

Nie słyszałem by były jakieś specjalne programy do SDI, Jak wskazał kolega Ygabhd , zajrzyj do działu Programy na głównej stronie Vortalu http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=9

Update

W podpisie masz "Jestem spoko", zobaczymy jak bardzo :twisted:

Pozdrawiam :okulary:

(Neone1) #4

To jest twoj problem?? Bo nie zabardzo kumam!! :smiley:

Czy ten ? Ale to chyba nie problem !!

A moze ten problem jest zwiazany z tym ze mozesz sie łaczyc z internetem ?? :lol:

(Marsmo) #5

A ja myślę, że Dudzie chodzi nie o programy jako takie, ale o programy typu p2p i

poradę, który z nich będzie najlepiej sprawdzał się na łączu SDI, którym dysponuje.

Programy tego typu znajdziesz na vortalu:

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=46

Który z nich będzie najlepszy dla Ciebie, to już myślę, że bardziej obyci Koledzy Ci podpowiedzą. Ja chciałam tylko naprowadzić, o co też Ci może chodzić, chociaż równie dobrze moge sie mylić... :?

(Jr14) #6

Do byle czego się przyczepiać. Jaki ma taki ma. - Jego sprawa.

Niech ten wątek kolega Duda rozjaśni.

(fiesta) #7

Myślisz że tylko Ty na tym forum masz licencje na komentowanie ??

(Jr14) #8

Wiem, że nie tylko ja mam licencję, ale jak się da to komentuje. Każdy ma do tego prawo - jak mu się zachce to skomentuje.

A Ty fiesta, jak ktoś coś skomentuje to zaraz OT :arrow: Kosz

Obojętnie co by user napisał to OT :arrow: Kosz

A Moderatorzy jak zwykle święci - mogą komentować :evil:

(fiesta) #9

Jak user pieprzy farmazony po to tylko aby nabić sobie kolejnego posta to niestety taka jest rola moderatora żeby to skomentował i wywalił posty które nic nowego do tematu topica nie wnoszą. Ja ślepy nie jestem. Widzę Twój prowokacyjny wpis w podpisie.

(Jr14) #10

No i dobrze, po to go tam napisałem. - Wiadomość dla kolegów z forum.

A jak ususwasz OT-y z innych topiców, a nic nie pomożesz (wg. tematu) to jest wtedy dobrze?? Tak samo jak i asterisk i spółka.

A ostatnio tylko widzę cytaty regulaminu u moderatorów.

(fiesta) #11

I bardzo dobrze że widzisz. Pasowało by jeszcze żebyś się do nich stosował :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(pysiu) #12

Jak i tu nie pasują zasady ;panujące masz prawo zmienić sobie forum na lepsze bez zasad i spółki :slight_smile:

(Damian) #13

Powracając do tematu z którego koledzy lekko zboczyli,chciałem Cię Duda poprosić,abyś powiedział o jaki typ programów do ściągania Ci chodzi??

(Duda) #14

Dobra Dobra juz zmieniłem podpis !!

Ale chodzi mi o typ programow do ściągania w sieci p2p.

Które programy do ściągania beda dobre przez SDI ? :?

(Jr14) #15

Dobrym programem pod SDI jest program BitComet 0.53 przystosowany do sieci torrent.

Polecam równierz Imesh, DC++. Kazy nie polecam :lol:, bo jest nielegalna.

(boczi) #16

Tylko jej jedna odmiana, Lite :lol:

Ale też jej nie polecam :smiley: