Jakie sa najlepsze darmowe programy wspomagające komputer

Witam

Moje pytanie jest takie czy moglibyście mi podać nazwy bardzo dobrych DARMOWYCH programów ( chodzi mi tu zebyście podali najlepsze z darmowych). Na przykład: aby komputer chodził dobrze, szybko, nie ciął się, program do naprawiania błędów w rejestrze itp. Wystarczą mi tylko nazwy, ponieważ posiadam gazete PC Format

np.

:arrow: CCleaner

:arrow: defragmentacja dysku (nawet systemowym defragmentatorem)

Podaj też jaki masz system.

W wypadku XP mały poradnik :arrow: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP

http://www.google.pl/url?sa=t&source=we … vg&cad=rja wydaje mi się że również wart polecenia. Pozdrawiam.

AVG jako antywirus po warunkiem że masz 2 rdzenie, bo na 1 rdzeniu trochę zamula.

Jeśli chcesz dobrego i szybkiego defragmentatora to najlepszy jest Auslogics disk defrag, jeśli chcesz się pobawić dodatkami to coś typu perfekt disc.

Jako cleanera, jeśli chcesz coś dla laików to ccleanera, jeśli lubisz troche poczekać i nie wariujesz z poziomem to Odkurzacz (oba są bezpieczne).

Jako pakiet ( który jest gorszy w defr. i cleanerze śmieci od tych u góry , ale ma więcej funkcji np. cleaner rejestru) zalecam Glary utilities, lub

Ashampo WinUtilities 6.60. Bardzo dobre i szybkie. Advenced system care jest pakietem fatalnym, niebezpiecznym, miesza z usługami i rejestrem.

moim zdaniem najlepiej kupić sobie jakiś router dobry, który ma dobre rekomendacje dobrze go skonfigurować i na komputerze nie potrzebujesz żadnego antywirusa. sam tak jadę od kilku dobrych lat i 0 wirusów, tylko ostatnio w szkole podpiołem pena do pc szkolnego i później swojego zainfekowałem, ale poza tym wszystko chodzi jak burza. Firewall na routerze wszystko blokuje.