Jakie są według was najlepsze wyścigi?

(Kratos91) #1

Najlepsze wyścigi jak dla mnie to Burnout Paradise obecnie;).Byłem wierny serii, NFS ale ten nowy NFS Pro Street jest denny nie ma w sobie tej akcji fajnej fabuły nawet nie kupiłem tego NFS, bo to by było wywalenie pieniędzy w błoto. Podobno EA nie będzie więcej robić wyścigów po torach jak w pro street ma znów wrócić zabawa z policją i bujanie się po mieście, bo Pro Street sprzedał się w bardzo małej ilości. Myśleli, że zrobią byle, jaki szrot i będą w to ludzie grać :rofl:

(Goodprogram) #2

Kliknęłem tylko dlatego że tytuł mnie zachęcił,

ale teraz żałuję, że to zrobiłem. Bo czuje się jakbym czytał blog. :stuck_out_tongue:

Ale fajnie się gra. Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy NfS do czasów U2,

który był najlepszy. NfS: Karton lepiej zostawić bez komentarza, MW trochę lepsze

od Kartona ale też nic ciekawego.

I to by było najlepsze wyjście.

(Kratos91) #3

Weź przestań w twoim pięknym Prostreet cudnym pięknym i wspaniałym jest nuuuda wiem, bo wypożyczyłem w sklepie to znów te same auta nissan, Hondy, Lexusy, Mazdy zero fajnego tuningu fakt ze Carbon jest kupa też im się nie udał zachwycali się autosculptem a wcale taki fajny nie jest, ale było miasto zbierało się terytorium, a w Prostreet nie ma poszli na łatwiznę zrobili parę torów i się ciągle one powtarzały. Prostreet jest nie dla mnie

(Johnny B4) #4

NFS:U i U2 albo xpand rally też dobre tak w zasadzie to karton bardziej mi się podobał od MW

(PaPuX) #5

Seria Gran turismo najlepsza.

(Peter Mac83) #6

Oto moja lista Top5

1. Project Gotham Racing 4 - X360

2. Gran Turismo 5 - PS3

3. GTR 2 - PC

4. Live For Speed - PC

5. rFactor - PC

(fiero) #7

Tylko i wyłącznie "rFactor" plus mody.

(Ramirez1) #8