Jakie słuchawki do 120 zł?


(Diabloclone) #1

Witam, przeglądałem temat wyboru słuchawek ale nadal nie wiem co wybrać do gier i trochę muzyki (jakość dźwięku jakoś nie musi być bardzo dobra ale chodzi mi żeby słuchawki były w miarę wygodne) Wolał bym kupić u siebie w mieście, sklepy jakie są u mnie w mieście to enterprise.pl, komputronik, x-kom. Chciałbym tak wydać maxymalnie 120 zł. Zastanawiam się nad tymi dwoma słuchawkami: HS-600 jak dla mnie kiepskie wykonanie miałem okazje przetestować i też po 1-2h uciskały. Fatal1ty podobają mi się ale martwi mnie ten odłączany mikro, miałem już Creative HS-400 z odłączanym mikro ale mikro szybko mi się popsuł i to mnie trochę zniechęca do takich mikrofonów. Jeszcze jedna opcja to kupić słuchawki jakieś do 50-60 zł i na allegro dokupić mikrofon Zalmana ten dołączany do kabelka. Najlepiej jak dla mnie to aby mikrofon był przy słuchawkach :slight_smile: I co mam wybrać :stuck_out_tongue:


(kukacz) #2

Chcesz dobre słuchawki kup Sennheiser CX300 (po 30zł na allegro chodzą a jakoś dźwięku naprawdę dobra) lub Sennheiser CX300 II (ale te już po 60zł chodzą) a mikrofon sobie kupisz jakikolwiek osobno.

http://allegro.pl/search.php?string=Sennheiser+CX300&order=p&change_view=1


(Diabloclone) #3

No nie wiem czy takie słuchawki są dobre do gier :stuck_out_tongue:

Te Fatal1ty mi się podobają ale nie wiem jak z wytrzymałością i jakością mikrofonu.

-- Dodane 20.09.2009 (N) 9:45 --

Co sądzicie o tym ? http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... m_367.html Opinie dobre, dobra firma, jest mikrofon, fajny wygląd :slight_smile: i dość tanio.