Jakie słuchawki (do 150zł)

Witam

Chcę zakupić słuchawki (pełne) do 150zł. Co możecie najlepiej mi polecić?

Sprecyzuj co w nich masz zamiar robić głównie; słuchać muzyki czy też grać w gry typu COD albo CS

Oj zapomniałem (bardzo przepraszam). Głównie będą mi służyły do gier FPS (powiem nawet tylko do gier). Myślałem nad Razer Piranha, lecz po opiniach wnioskuje, że za tą cenę mogę znaleźć lepsze słuchawki.

na nic z Razera bym nie stawiał bo to marka która stawia na wygląd a nie na jakość. Jedynymi dobrymi produktami są podkładki i 2 może 3 myszki ale nie to jest w temacie. Dosyć dobre są HS 1000 Creative`a. Sam używałem HS 800 i byłem z nich zadowolony. Drugą propozycją mogą być Steelseriesy 4H lub Sibierie, do nich musiałbyś dołożyć 30 zł ale warte ceny. Sennheisery to ogólnie najlepsza marka która produkuje słuchawki ale to już jest wydatek 300 zł

Dodane 27.09.2010 (Pn) 19:43

Na twoim miejscu bym się zastanowił czy lepiej troszke nie dozbierać i kupić Sennheisery HD555 ( ja mam 595 i nie zamieniłbym je na żadne inne)

Ja polecam Słuchawki Fatal1ty koszt to około 100zł

Bardziej myślę nad słuchawkami Creativ’a, a mianowicie Creative Fatal1ty USB Gaming Headset HS-1000. Co o nich myślicie? Czy trzeba instalować ich soft zawarty na płytce, aby można było podłączyć przez USB?

Jeżeli są pod USB to pewnie trzeba będzie instalować oprogramowanie

Jak USB to jest chyba nowsza wersja Fatality, ale te słuchawki mają tak słaby zakres częstotliwości, płytkie basy takie, że wcale. Najgorsze proponowane słuchawki, wiem bo sam je posiadam…

Ja posiadam Fatal1ty HS 800 jeżeli się nie mylę i do gier są idealne a mi muzykę ładnie odtwarzają więc nie wiem na co narzekasz.