Jakie słuchawki douszne?


(Plik) #1

Witam :wink:

mam nie lada problem, zastanawiam się nad kupnem nowych słuhawek do mp3 i w mój obszar obserwacji wpadły dwa rodzaje słuchawek dousznych, mianowicie, koss spark plug oraz creativ ep-630, które byście polecili?

Z samego wyglądu wizualnego widać że koss'y 'wchodzą głębiej' i wydaje mi się że dzwięki z zew są dobrze izolowane, więc?:wink:

pozdrawiam i dziękuję.


(Kulaa 01) #2

Ja bym polecił te drugie z Creativa, co firma to firma... douszne lepsze :slight_smile:


(Axel 14) #3

Ja bym polecił z tych trzech koss'a. Niedawno także miałem problem bo kupowałem słuchawki. Dużo się naczytałem i wszędzie polecano mi głównie firme 'Koss' i 'Sennheiser'. Wybrałem te drugie bo zebrały najwięcej pozytywnych opinii. Więc może pomyśl nad którymiś z nich :wink:


(Kontakt) #4

Na Twoim miejscu wybrałbym Creative ep-630... Sam posiadam Creative ep-635 (takie same parametry, dodatkowo "na smyczy") i dźwięk jest wspaniały. Bardzo dobrze tłumią dźwięki z otoczenia... Tylko czasem strach w nich po drogach jeździć np. rowerem... Nie słychać nadjeżdżających pojazdów :stuck_out_tongue:


(Plik) #5

heh, no właśnie ja też już się naczytałem i wiem żeby nie kupować podróbek z allegro ;-p

No tak, tyle że te Sennheiser'y są drogawe, dużo osób własnie poleca ep-630, wkońcu creative, no i cena nie aż taka straszna - 63zł z gwarancją na dwa lata ;-o a kossy niby ponad 50zł, hmm...


(Misza89) #6

http://allegro.pl/item203728381_sennhei ... firmy.html

Polecam te sam je mam i bardzo dobre sa pod względem dźwięku i tłumieniu odgłosów z otoczenia nawet przy niskiej głośności.


(Plik) #7

:wink: nie toleruje 30dniowych gwarancji niestety, raczej nie pewny użytkownik jeżeli już.. ale pomyśle, pomyśle..


(Bambo 5) #8

30 dniowa gwara = podróbka


(Meason) #9

Pomyśl na ZEN Aurvana.

Kiedyś kosztowały 450zł :o

a teraz można je wyrwać za 180zł + promocja creative ze zwrotem 60zł :!:


(Plik) #10

Nie no bez przesady, nie dałbym tyle za zwykłe słuchawki, ale widzę że ładnie się opłaca, pewnie spuścili cene bo nikt nie kupował!;-D

no nic, ja już dokonałem zakupu, postawiłem jednak na te ep-630, zobaczymy jak będą się sprawowały, póki co nie mogę ich sprawdzić bo bateryki się ładują.

dzięki za posty, dam znać jak się sprawują :wink:


(Elf258) #11

Wolisz pchełki czy dokanałowe?