Jakie słuchawki douszne?

Witam :wink:

mam nie lada problem, zastanawiam się nad kupnem nowych słuhawek do mp3 i w mój obszar obserwacji wpadły dwa rodzaje słuchawek dousznych, mianowicie, koss spark plug oraz creativ ep-630, które byście polecili?

Z samego wyglądu wizualnego widać że koss’y ‘wchodzą głębiej’ i wydaje mi się że dzwięki z zew są dobrze izolowane, więc?:wink:

pozdrawiam i dziękuję.

Ja bym polecił te drugie z Creativa, co firma to firma… douszne lepsze :slight_smile:

Ja bym polecił z tych trzech koss’a. Niedawno także miałem problem bo kupowałem słuchawki. Dużo się naczytałem i wszędzie polecano mi głównie firme ‘Koss’ i ‘Sennheiser’. Wybrałem te drugie bo zebrały najwięcej pozytywnych opinii. Więc może pomyśl nad którymiś z nich :wink:

Na Twoim miejscu wybrałbym Creative ep-630… Sam posiadam Creative ep-635 (takie same parametry, dodatkowo “na smyczy”) i dźwięk jest wspaniały. Bardzo dobrze tłumią dźwięki z otoczenia… Tylko czasem strach w nich po drogach jeździć np. rowerem… Nie słychać nadjeżdżających pojazdów :stuck_out_tongue:

heh, no właśnie ja też już się naczytałem i wiem żeby nie kupować podróbek z allegro ;-p

No tak, tyle że te Sennheiser’y są drogawe, dużo osób własnie poleca ep-630, wkońcu creative, no i cena nie aż taka straszna - 63zł z gwarancją na dwa lata ;-o a kossy niby ponad 50zł, hmm…

http://allegro.pl/item203728381_sennhei … firmy.html

Polecam te sam je mam i bardzo dobre sa pod względem dźwięku i tłumieniu odgłosów z otoczenia nawet przy niskiej głośności.

:wink: nie toleruje 30dniowych gwarancji niestety, raczej nie pewny użytkownik jeżeli już… ale pomyśle, pomyśle…

30 dniowa gwara = podróbka

Pomyśl na ZEN Aurvana.

Kiedyś kosztowały 450zł :o

a teraz można je wyrwać za 180zł + promocja creative ze zwrotem 60zł :!:

Nie no bez przesady, nie dałbym tyle za zwykłe słuchawki, ale widzę że ładnie się opłaca, pewnie spuścili cene bo nikt nie kupował!;-D

no nic, ja już dokonałem zakupu, postawiłem jednak na te ep-630, zobaczymy jak będą się sprawowały, póki co nie mogę ich sprawdzić bo bateryki się ładują.

dzięki za posty, dam znać jak się sprawują :wink:

Wolisz pchełki czy dokanałowe?