Jakie słuchawki kupić, filmy, muzyka, gry sieciowe


(Michal 33217) #1

Witam. Mam pytanie odnośnie słuchawek , niestety obecne wysiadły, tzn kabelek od mikrofonu się urwał i nie wiem czy jest sens go lutować, jak wiadomo trochę zabawy z tym jest :-x . Słuchawki jakie używałem to: http://allegro.pl/sluchawki-tracer-trs- ... 44632.html [idealnie takie jak na zdjęciu jak i opisie, bo jest kilka rodzai z tego modelu...]. Nie reprezentując tej marki wytrzymały kilka upadków, używałem je przez okres 1 roku i 9 miesięcy więc chyba nie jest źle bo kupiłem dość taniej niż teraz są sprzedawane co mnie zaskoczyło...

CS, muzyka, filmy itd .. itd .. Dźwięk nie będę ukrywać bardzo dobry, bass ok, szczegóły również, wyciszenie ok, co ważne i wytrzymałość dość dobra.. :slight_smile:

Stąd pytanie jakie słuchawki wybrać z segmentu około 50zł czy dołożyć i lepiej zainwestować w [np w]:

http://allegro.pl/creative-fatal1ty-gam ... 27366.html

Proszę o doradzenie :slight_smile: :slight_smile:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


(Pharun) #2

Jak byłeś zadowolony to chyba nie ma sensu dokładać więcej kasy, chociaż jakość na pewno będzie lepsza. Tutaj kwestia zasobności Twojego portfela i tego czy chcesz nowocześniejszą zabawkę czy ta stara wystarczała Ci w 100%.

Takie moje zdania a co do jakości to oczywiście nie ma się co kłócić że Creativy będą sporo lepsze od Tracerów jakościowo - zarówno w działaniu jak i wykonaniu, jednak jeżeli te Tracery na prawdę Cię satysfakcjonowały to myślę że nawet jeżeli co 20 miesięcy będziesz musiał kupić nowe za 35zł to to nie będzie duży wydatek :slight_smile: tylko to mi idzie przez 2 tygodnie na papierosy :smiley: (muszę rzucić to /cenzura/...)


(Michal 33217) #3

hm... no fakt. :slight_smile: . chodź przeglądałem też bezprzewodowe, jakieś ciekawe propozycje ? Sam znalazłem model: Media-Tech MT3525 Sirius http://pclab.pl/news34151.html chodź poglądy na ich temat są różne... Może ktoś podsunie coś ciekawego ?? :slight_smile: Jeżeli chodzi o bezprzewodowe to cena w górach Fatal1ty jeżeli miały by być bezprzewodowe, natomiast przewodowe bez zmian, jak wyżej pisałem :slight_smile: Najważniejszy dźwięk, wytrzymałość i jakość wykonania :stuck_out_tongue: